baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання Указу Президента України від 24.03.2015 № 169, з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності голова Павлоградської районної ради ветеранів Куліченко Валентина Михайлівна звернулась до голови Павлоградської райдержадміністрації Сергія Рублевського з пропозицією відзначити  ветеранів району, яка була підтримана.

Тож напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 06 травня 2020 року голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, голова ветеранської організації Валентина Куліченко та голова профспілки працівників АПК Єлизавета Матвійчук передали сільським головам територіальних громад району знаки пошани «75 років Перемоги над нацизмом» для ветеранів району. Напередодні свята, дану відзнаку та продуктові набори  будуть доставлені адресатам.

Знаком пошани «75 років Перемоги над нацизмом» відзначили і Молчанова Миколу Павловича.

 

Ми завжди пам’ятатимемо ціну,  яку заплатили наші батьки і діди за мир.

 

Сергій Рублевський, Валентина Куліченко та Єлизавета Матвійчук вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та під час проведення АТО та ООС хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалів.

 

За розвиток громади та постійну допомогу районній та сільським   ветеранським організаціям актив районної ветеранської організації прийняв рішення відзначити сілких голів. Так нагрудним знаком «Зірка Слави» відзначено Чуприну Олега Олександровича,  медаллю «За вірність традиціям» —  Холоденко Любов Пилипівну та Грищенка Олексія Григоровича, знаком пошани «75 років Перемоги над нацизмом» — Луценка Олександра Григоровича.

 

З метою неухильного дотримання вимог Постанови  КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» всі заходи щодо відзначення День примирення та 75 річниця  Перемоги над нацизмом перенесені у медійну сферу.

 

Сьогодні,  кожен з нас,  залишаючись вдома, тим самим зберігаючи життя та здоров’я своїх рідних складає глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу!

 

Будемо ж гідними нащадками!

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner