cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Стали відомими результати обстежень 18 мешканців Дніпропетровщини, яких перевіряли на коронавірус. У більшості  пацієнтів – звичайне ГРВІ. Загалом в області у двох людей діагностували коронавірус. Нових випадків COVID-19 не зафіксовано, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Маємо 25 підозр на коронавірус. Отримали результати обстежень 18 громадян. Решту результатів буде надано найближчим часом, – зазначив Олександр Бондаренко. – Нині нових випадків інфікування немає. Подружжя, у якого діагностували COVID-19 – у задовільному стані. Ми постійно підтримуємо із захворілими зв’язок. Медики надають їм необхідне лікування. Робимо все можливе, аби люди якомога швидше одужали».

Вже тиждень в ОДА працює «гаряча лінія» Обласного штабу протидії коронавірусу    0 800 500 474. Її оператори фіксують інформацію про людей, які прилетіли з-за кордону. Незабаром в область мають надійти тест-системи, які доправили з Китаю.

«Будемо повністю забезпечені високоточними лабораторними та експрес-тестами на коронавірус, – розповів очільник області. – Це надійний фундамент для перевірок великої кількості людей з підозрами на COVID-19. Крім цього, ми обласним коштом закупили для обласного лабораторного центру і реагенти, і частину тестів». 

В Україні – 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Два з них – на Дніпропетровщині.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner