cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Службами і відділами райдержадміністрації проводилася робота по пропаганді серед дітей та молоді високих моральних цінностей та здорового способу життя.

З метою надання підліткам об’єктивних сучасних знань щодо формування відповідального ставлення до власного здоров’я та усвідомлення його ціннісної значущості, а також формування навичок здорового способу життя, в навчальних закладах району відбулись відповідні заходи:

В шкільних бібліотеках та кабінетах ОБЖ організовані виставки довідкової літератури „Я і моє здоров’я“, де представлені матеріали для розширення кругозору учнів з питань профілактики ВІЛ-інфекції\СНІДу.

Для профілактики туберкульозу в навчальних закладах району проведені класні години: „Туберкульоз можна попередити“, „Моє здоров’я – моє майбутнє“. У 10 класі Богуславській ЗШ І-ІІІ ст. відбувся урок-дослідження „Туберкульоз і доля передової української інтелігенції кінця ХІХ – поч.ХХ ст.“, а з учнями 5-8 класів здійснено віртуальну подорож до лабораторії німецького вченого Роберта Коха. Для учнів 6-8 класів Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. організовано перегляд кінофільму „Туберкульоз – це не вирок“.

З метою збереження і зміцнення здоров’я дітей та профілактики захворюваності близько 84% учнів району залучені до занять в спортивних секціях і танцювальних гуртках, що сприяє загальному укріпленню організму дітей.

Шкільними їдальнями забезпечене повноцінне харчування учнів, проводиться «С» — вітамінізація третіх страв. Здійснюється постійний медико-педагогічний контроль за станом учнів під час уроків фізичного виховання.

У закладах освіти району створюються належні умови для захисту прав дитини, збереження здоров’я дітей у навчально-виховному процесі, забезпечення доступу до високоякісних медичних послуг у загальноосвітніх навчальних закладах, попередження інвалідності і поширення соціально-небезпечних захворювань. У кожному загальноосвітньому навчальному закладі облаштований медичний кабінет, з них 10 відповідають вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.

Також у районі відпрацьовано чіткий механізм співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з Павлоградським МВ УМВС України Дніпропетровській області щодо забезпечення соціально-правового захисту безпритульних, бездоглядних дітей, їх соціалізації, реабілітації та адаптації в суспільстві.

Щомісячно проводилися звірки з КМСД, сільськими радами, закладами освіти щодо дітей, які залишилися без піклування батьків, які бродяжать та жебракують, та які потребують соціального захисту.

З метою забезпечення соціально-правового захисту безпритульних, бездоглядних дітей, їх соціалізації, реабілітації та адаптації службою у справах дітей за звітний період проведено 11 рейдів „Діти вулиці“, по обстеженню умов проживання дітей облікових категорій. Під час проведення рейдів з дітьми, молоддю та їх батьками проводилися бесіди щодо негативних наслідків таких небезпечних явищ, як наркоманія, алкоголізм, дитяча безпритульність і злочинність.

Також службою у справах дітей райдержадміністрації проводилася перевірка кожної інформації, яка надходить від інших підрозділів райдержадміністрації, міліції та медичних закладів. Здійснюються виїзди за місцем проживання дітей, складається акт обстеження умов проживання дітей у даних сім’ях, з батьками проводиться профілактична робота. У разі коли в поведінці батьків вбачається не виконання ними батьківських обов’язків службою направляється подання до міліції про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

За звітний період відносно 8 батьків службою направлено матеріали для притягнення їх до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків згідно зі ст. 184 КУпАП.

Фактів порушення Правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами не виявлення.

Стан виконання заходів щодо соціального захисту дітей та профілактики бездоглядності і правопорушень серед дітей постійно висвітлюється в засобах масової інформації і знаходиться на постійному контролі голови райдержадміністрації.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner