cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123                            „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг” внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг,                           на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі.

Зокрема, передбачено, що з 01.01.2020 року пільговик має право подавати заяву на отримання пільг у грошовій готівковій формі                      в будь-який час. Заява подається особисто пільговиком до структурного підрозділу соціального захисту населення.  До заяви додається довідка про банківські реквізити.

Пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Звертаємо увагу, що зазначені зміни розповсюджуються виключно               на отримання пільг через банківський рахунок.

З 01.01.2020 року пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу  надаються  один раз на рік у грошовій готівковій формі.

Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються до уповноважених осіб, визначених виконавчими комітетами сільських рад, об’єднаних територіальних громад за місцем проживання з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або газобалонної установки.

Нагадуємо, що чинним законодавством передбачена відповідальність за подання неправдивих відомостей.

Зокрема, пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна місця проживання, складу сім`ї, підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для опалення, опалювальної площі житла, номеру мобільного телефону, паспорту, прізвища та інш.)

Додаткову інформацію можно отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації за адресою:                  м. Павлоград, вул. Світличної Ганни, 53а (каб. № 2 ) або за телефоном:  0661355429.

Управління соціального захисту населення

                                            Павлоградської райдержадміністрації

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner