cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 

З  01.01.2020 року  збільшено величину доходу, який дає право                   на отримання пільг. Відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №389 пільги надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців                              не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

З 01.01.2020 року  розмір доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу  становить – 2940 грн. (у 2019 році — 2690 грн.).

Нагадуємо:

Право на пільги з урахуванням доходів сім`ї мають учасники війни,  діти війни,  працівники служби цивільного захисту на пенсії, сільські педагоги на пенсії,  сільські медики на пенсії, сільські працівники культури на пенсії, багатодітні сім`ї.

Без урахування доходів залишено право на пільги для осіб                                з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорій.

До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога, доходи від підприємницької діяльності, допомога по безробіттю, виплати, що здійснюються органами соціального страхування.

До членів сім’ї пільговика належать особи, на яких згідно діючого законодавства, поширюються пільги: дружина (чоловік); їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства 1 та                2 групи або інвалідами 1 групи; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою  або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

Для перевірки свого права на пільги громадяни подають до управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації  декларацію про доходи сім’ї пільговика, а також довідки про доходи свої             та членів сім’ї за 6 місяців, що передують місяцю звернення (крім тих, хто отримує лише пенсію).

Право на отримання пільг визначається на наступні 12 місяців.

Звертаємо увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016р. №319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» у разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу у період її отримання не нараховуються.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 066 135 54 29.

                                         Управління соціального захисту населення

Павлоградської райдержадміністрації

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner