cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Для ознайомлення громадськості з намірами забудови території, згідно ст.21 ЗУ від 17.02.2011р,№ 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності» в приміщенні відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Дніпропетровська обл.,м. Павлоград, вул. Центральна, 98, оприлюднено проект містобудівної документації місцевого рівня, а саме, «Детальний план території Богуславської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості», розроблений на підставі Розпорядження голови районної державної адміністрації № Р-109/0/335-19 від 10.05.2019 року «Про розроблення детального плану території» та відповідно до завдання на проектування.

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єкту будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень  використання території  згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування підприємства по виробництву гіпсових виробів, гіпсокартон них листів в межах однієї проектної на території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. При розроблені детального плану враховуються Схема планування території Дніпропетровської області, Схема проекту районного планування Павлоградського району, проектна документація, інформація земельного

кадастру.

Головною метою проекту є: 

— уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району;

— визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території за межами населеного пункту з метою розміщення об΄єкту  будівництва;

— формування пропозицій щодо можливого розташування проектних споруд в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району.

Відповідно п.3 розпорядження (РДА) можливість ознайомлення громадськості та державних органів — забезпечена.

Замовник розроблення детального плану території — Павлоградська районна державна адміністрація

Розробник детального плану — ФОП “Дьяконова О.Б.”

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Павлоградської райдержадміністрації.

Основні техніко-економічні показники, графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації, представлені для ознайомлення в приміщені відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Павлоградської РДА. Основні положення та ДПТ представлені для ознайомлення в робочі дні з 02.12.2019р.

Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі в відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту  Павлоградської районної державної адміністрації на адресу: Дніпропетровська обл.,м. Павлоград, вул. Центральна, 98, в робочі дні з 02.12.2019р. по 02.01.2020р. Строк завершення розгляду пропозицій 03.01.2020р.

(Прохання залишити пропозиції у визначений термін для їх врахування при подальшій розробці проекту. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner