cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання наказу управління культури і туризму від 12 березня 2013 року № 28 «Про відзначення 17-ї річниці Конституції» в закладах культури Павлоградського району проведено наступні заходи:
До Дня Конституції України в бібліотеках Павлоградського району проводились години державності, години юридичних знань, експонувались книжково-ілюстративні виставки, тематичні куточки, огляди юридичної літератури, перегляди документальних фільмів. Так, 21 червня в Троїцькій, Привовчанській і Малоолександрівській сільських бібліотеках проходили зустрічі з юристами благодійного фонду «Горєніє», в рамках яких мешканці сільських рад мали змогу отримати правову допомогу і юридичні консультації.
26 червня в Богуславській, В’язівоцькій, Вербківській сільських бібліотеках і КЗК «Павлоградська районна бібліотека» проходили бесіди «Україна – демократична правова держава» для користувачів Інтернет-центрів, в рамках яких відбулись перегляди документальних фільмів «Пилип Орлик. Пакти і конституції» із циклу «Невідома Україна», «Україна. Становлення нації» (режисер – Єжі Гофман). 27 червня в Богданівській і Троїцькій бібліотеках в рамках бесіди про Конституцію відбувся перегляд фільму «Україна: точка відліку».
27 червня в Межиріцькій бібліотеці відбулась година державності «Закон моєї Батьківщини», у Новоруській бібліотеці – бесіда «На варті Закону в інтересах людини», в Кочережківській бібліотеці – година права «Ми вивчаємо Закон», в Булахівській – «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо».
Крім того, до Дня Конституції були оформлені і діяли книжкові виставки «Стабільність Конституції – стабільність держави» (КЗК «Павлоградська районна бібліотека», Богданівська сільська бібліотека), «Свої права потрібно знати» (Малоолександрівська, В’язівоцька сільські бібліотеки), «Конституція України – гарант стабільності й демократії» (Богуславська, Новодачинська, Булахівська сільські бібліотеки).
27 червня на Булахівському сільському стадіоні відбулось районне свято, присвячене 17 річниці конституції України. На святі вітали молодь району та провели спортивну олімпіаду. Для гостей та глядачів свята лунали пісні у виконанні народного гурту «Діброва»
26 червня у Привовчанському СБК з нагоди річниці Конституції України та Дня молоді України проведено танцювальний вечір відпочинку для молоді села.
27 червня у В’язівоцькому сільському будинку культури з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України відбувся святковий концерт «Україною зовемо рідний край, де ми живемо» за участю аматорів художньої самодіяльності СБК.
27 червня на Вербківському сільському стадіоні до Дня Конституції та Дня молоді України для жителів села та молоді з нагоди свята відбувся святковий концерт.
27 червня у Богуславському сільському будинку культури До Дня молоді та Дня Конституції України проведено танцювальний вечір відпочинку «Наша молодість при нас».
26 червня у Троїцькому сільському будинку культури для жителів села відбувся святковий концерт «Розквітай наш рідний край», учасниками якого були народний вокальний колектив «Горлиця», фольклорний ансамбль «Краяни», гурток художнього слова.
27 червня у Карабинівському сільському будинку культури відбувся літературно тематичний вечір до Дня Конституції «Конституція гарант державності », де приймали участь учасники самодіяльності клубу, а для молоді села проведена розважальна програма.
27 червня у Кочережківському народному домі для жителів села, молоді, учасників самодіяльності пройшла година запитань і відповідей до Дня конституції «Конституція – головний закон України», до Дня молоді проведено вечір відпочинку для молоді та жителів села.
27 червня у Лиманському сільському клубі до Дня Конституції та Дня молоді України проведено тематичний вечір «Наше мистецтво державі».
28 червня у Новодачинському сільському будинку культури до Дня Конституції України та до Дня молоді для жителів села відбувся літературно-тематичний вечір « Одна в нас мати – Україна » за участю учасників художньої самодіяльності.
28 червня у Поперечненському СБК до Дня Конституції України проведена година спілкування для жителів села «Історико-правова спадщина України».
29 червня у Малоолександрівському сільському клубі з нагоди Дня Конституції України для жителів села відбулась тематична година «Правове виховання населення», до Дня молоді України — музично-розважальна програма «Молоді завзяті».

Начальник
відділу культури, туризму,
національностей та релігій Л.О.Амірханова

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner