cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області звертає увагу фізичних осіб – підприємців на терміни сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Згідно з Законом України від 18.09.2012 № 5292 — VI «Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. Такі особи можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (наприклад: термін сплати за ІІ квартал 2013 року закінчується       22 липня 2013 року).

Cума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена платниками у строки, визначені законодавством є недоїмкою.

Звертаємо увагу платників на те, що згідно з чинним законодавством у разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, до боржників застосовуються фінансові санкції та пені, що призводить до погіршення фінансового стану підприємця.

 

Начальник відділу обліку

надходження платежів – В.П. Медведєва

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner