cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

З метою своєчасної та якісної підготовки об’єктів соціально-культурної сфери Павлоградського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 — 2020 років дорученням голови райдержадміністрації  від  22 березня 2019 року             №  Д-18/0/338-19 „Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років“ затверджено  відповідні заходи та створено районний штаб для координації роботи з їх виконання.

Завдяки великій, кропіткій роботі сільських голів, керівників шкіл, дитячих садків, закладів культури, охорони здоров’я, всіма, хто мав причетність до підготовки до нового опалювального сезону заходи з підготовки до опалювального періоду виконані згідно термінів.

У Павлоградському районі функціонує 12 загальноосвітніх, 16 дошкільних та 3 позашкільних навчальних закладів.

Медичні послуги населенню району надають: КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги” Богданівської сільської ради Дніпропетровської області, якому підпорядковано 21 структурний підрозділ; КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вербківської сільської ради, якому підпорядковано 8 підрозділів та КЗ „Павлоградська центральна районна лікарня Дніпропетровської обласної ради”.

З метою забезпечення належного теплопостачання вчасно підготовлені 24 котельні соціальних закладів району. По котельням, які працюють на твердому паливі, заготовлено вугілля та пелети. Булахівська амбулаторія (котельня) та Межиріцька амбулаторія (топочна) переведені на електроопалення.

На підставі актів перевірок підписані паспорти готовності закладів та паспорти теплового господарства до наступного опалювального періоду.

З метою забезпечення на всій території району своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років, відповідно доручення голови райдержадміністрації від 30 вересня 2019 року № Д-70/0/338-19 «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років», керівникам установ рекомендовано з 15 жовтня 2019 р. розпочати опалення на підвідомчих об’єктах відповідно до санітарних вимог та правил технічної експлуатації будівель в межах наданих лімітів споживання газу за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме + 8 С°.

Станом на сьогодні по району підключено до систем опалення 24 котельні, що складає 100 %.

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner