baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

1. За минулий 2012 рік у Павлоградському районі зареєстровано 84 пожежі, з них – 30 пожеж сухої трави. В результаті пожеж загинуло 4 особи, травмовано 1 особу.
Станом на 18 червня 2013 року зарєестровано на території району зарєестровано 36 пожежі, з них – 14 пожеж сухої трави, 1 лісова пожежа. За поточний період не допущено загибель та травмування людей на пожежах.

Весняно-літній період найбільш небезпечний з точки зору пожежної безпеки і, як правило, в цей періодзбільшується кількіст пожеж у лісах та на відкритих територіях. Так за 2012 рік виникло 3 лісові пожежі на гасіння яких залучались підрозділи МНС в результаті яких знищено 8,6 Га лісу. Не можу не згадати лісову пожежу 2010 року, в результаті якої знищено було 148 Га хвойних насаджень, утворилася загрозаприватних будинків по вул.Бабушкіна. Вже в цьому році горів ліс на территорії 0,7.
Також турбує ситуація із степовими пожежами сухої трави. Так за 2012 год виникло 30 займань сухої трави на площі близько 47 Га. За 2013 год 8 пожеж сухої трави загальною площєю близько 10 Га. Такі здавалося б нескладні займання можуть призвести до трагічних наслідків, таким як займання лісових масивів, зернових культур, житлового сектору, дачні, присадибні забудови. Подібний випадок був зарєестрований у вересні місяці 2011 року в містс Павлограді по вул. Л.Українки, де на протязі лічених хвилин від сильного вітру зайнялись 3 житлові будинки. Вигорання цілих селищь спостерігались на території Російської Федерації.
З метою недопущення подібних випадків головам сільських рад пропонувалось згідно «Правил пожежної безпеки» здійснювати своєчасне та систематичнеи обкошування та уборку трави, очерету, сміття на закріпленій території, заборону на її спалювання, але випадки займання сміття та сухої трави мали місце.
Нагадую про вимоги Закону України «Про пожежну безпеку» п. 34 «Для участі у гасінні пожежі місцеві органи виконавчої влади, підприємства, установи та організації на вимогу керівника гасіння пожежі зобов’язані надавати безкоштовно в його розпорядження вогнегасні речовини, техніку, паливно-мастильні матеріали, людські ресурси, обладнання, засоби зв’язку тощо, а під час пожежі, що триває понад три години, — харчування, приміщення для відпочинку і реабілітації особового складу та осіб, залучених до гасіння пожежі».
2. Фінансування у 2013 році заходів Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки в Павлоградському районі на період до 2015 року.
Завдяки фінансуванню заходів Програми запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки в Павлоградському районі проведено закупівлю паливо-мастильних матеріалів, що суттєво підвищило боєготовність пожежних підрозділів. За минулі 2 роки вказану Програму профінансовано на 76 тис. грн., з них:

— 2011рік – 43 тис. грн. на закупівлю бензину та дизельного пального (Богданівська сільрада – 14 тис. грн., Богуславська сільрада – 12 тис. грн., Привовчанська сільрада – 12 тис. грн., Поперечнянська сільрада – 5 тис. грн.);
— 2012 рік – 33 тис. грн. на закупівлю бензину та дизельного пального (Богданівська сільрада – 10 тис. грн., Богуславська сільрада – 10 тис. грн., Привовчанська сільрада – 10 тис. грн., Поперечнянська сільрада – 3 тис. грн.);
— за 5 місяців 2013 — 40 тис. грн. на закупівлю бензину та дизельного пального (Богданівська сільрада – 10 тис. грн., Богуславська сільрада – 10 тис. грн., Привовчанська сільрада – 10 тис. грн., Поперечнянська сільрада – 10 тис. грн.);

Хоча це не повністю вирішує проблеми з забезпечення пожежно-рятувальної служби, але завдяки фінансуванню заходів Програми… для придбання паливо-мастильних матеріалів підрозділи своєчасно реагують на пожежі і аварії та залучаються всі необхідні сили та засоби для мінімізації цих наслідків. Тому просимо профінансувати цю Программу… і у другій половині 2013 році.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними
органами, цивільного захисту, оборонної
та мобілізаційної роботи С.В.Щербань

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner