baner
baner
baner
baner

07 вересня 2019 року в с. Вербуватівка, Юр’ївський район проводилися фінальні змагання з міні-футболу, волейболу, тенісу настільного, гирьового спорту, перетягування канату, шахів, шашок за програмою обласної комплексної спартакіади „Краще спортивне село“ Дніпропетровщини 2019 року, присвяченої 28-й річниці незалежності України. У змаганнях прийняли участь команди кращих спортивних сіл 14-ти районів області.

На урочистому відкритті учасників спартакіади вітав БЕРЕСТ Микола Миколайович – голова Дніпропетровської обласної організації ВФСТ „Колос“, головний суддя спартакіади.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення Дніпропетровщини та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України ПОДЯКОЮ Президії Всеукраїнського ФСТ „Колос“ н а г о р о д ж е н и й ЗАЙЧЕНКО Григорій Карпович – директор стадіону „Шторм“, ветеран спорту Богуславської сільської ради. ПОДЯКАМИ Президії Дніпропетровської обласної організації ВФСТ „Колос“ н а г о р о д ж е н і: СЛЮСАРСЬКИЙ Віктор Миколайович – інструктор по спорту, ветеран спорту ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської об’єднаної територіальної громади,  КОСТЕНКО Сергій Володимирович – інструктор по спорту, ФСК „Троїцьке“ Троїцької об’єднаної територіальної громади, ФАРТУШНЯК Юлія – спортсменка    ФСК  „Юніор-Факел“   Вербківської   об’єднаної   територіальної   громади,

багаторазова переможниця обласних змагань з тенісу настільного.

Павлоградський район на обласній спартакіаді представляли спортсмени ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської об’єднаної територіальної громади ( 21 спортсмен) – переможці районної спартакіади 2019 року.

Переможцями змагань з тенісу настільного стала наша команда у складі: Руслан СОЛОМКО (І особисте місце) та Юлія ФАРТУШНЯК (ІІІ особисте місце).

Команда з волейболу у складі: Слюсарський Віктор (капітан), Мамлєєв Юрій, Бєлов Денис, Доля В’ячеслав, Удалова Анастасія, Окрушко Ксенія, Нікітіна Наталія та команда з перетягування канату у складі:  Сінічич Андрій (капітан), Литвиненко Володимир, Овчаров Андрій, Потьомкін Владислав, Шемякін Сергій, Фартушняк Артем вибороли ІІ місця у спартакіаді.

Четверте місце у змаганнях з гирьового спорту посів Олександр БОЖАНІ.

П’яте  місце посіла команда з шашок у складі: Артем НАЙДА (5 особисте місце) та Єлизавета СТРОГА (5 особисте місце).

Команди – призери змагань з видів спорту нагороджені пам’ятними Кубками і дипломами, кращі спортсмени — медалями Дніпропетровської обласної організації ВФСТ „Колос“.

У підсумковому заліку спартакіади „Краще спортивне село“ Дніпропетровщини                     2019 року ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської ОТГ набрав 14 балів і посів ІІ місце!!!                       (6 місця — у 2017, 2018 роках), випередивши на 2 очка с . Піщанка, Новомосковський район. А переможцем спартакіади третій рік поспіль стало с. Нива Трудова, Апостолівський район.

Учасники змагань вдячні Вербківському сільському голові Холоденко Любові Пилипівні за надання можливості участі у таких престижних обласних змаганнях.

Щирі вітання учасникам обласної комплексної спартакіади „Краще спортивне село“  Дніпропетровщини  2019 року  від    заступника    голови   райдержадміністрації    Комаркової Л.М.  із великим досягненням – завоюванням другого місця!