cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, Указом Президента України від 4 квітня 2003 року № 291/2003 встановлено професійне свято – День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня.

Цього року святкується 10-річний ювілей державної служби в Україні.

Довіра до влади починається з державного службовця, який виконує зобов’язання держави перед громадянами через надання державних послуг, має гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.
Кропітка праця державних службовців у різних галузях системи державної служби, забезпечує якісне виконання поставлених державою завдань.

В Павлоградській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах працює 79 державних службовців. Співвідношення кількості чоловіків/жінок становить до 82% — жінки, до 18% — чоловіки. На держслужбі переважають чоловіки та жінки молодого та середнього віку, зокрема віком до 45 років – 70%.

Мають стаж держслужби від 5-10 років — 54 % держслужбовців, понад 20 років — 11%. Слід відзначити, що понад 25 років працюють на державній службі: Чорний І.М. (27р.), Сорокіна Ю.В. (28р.), Міненко Л.В. (29р.), Амірханова Л.О. (30р.).
Сьогодні Глава держави та Уряд поставили нагальне завдання — посилення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У період 2003-2013 роки понад 20 фахівців пройшли навчання у магістратурах в галузі знань „Державне управління”, підвищили кваліфікацію 108 чоловік.

З 2008 року започаткований щорічний Всеукраїнський конкурс „Кращий державний службовець”, який покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, що сприятиме розвитку кадрового потенціалу державної служби, удосконалення безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців шляхом самоосвіти. Всього у Конкурсі за цей період прийняло участь 32 держслужбовця. Переможцями у номінації „Кращий керівник” стали: Деркач В.А., Косарук Л.В., Приходько Л.В., Шаргородська О.І., Буянова О.В.; в номінації „Кращий спеціаліст”: Шкуропат Т.Ф., Заброда Т.О., Нечеглод Ю.М., Сходницька Н.В., Саліковський О.О.

Напередодні свята завершився I тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. У першому турі в номінації „Кращий керівник” перше місце зайняла Стаднік О.В., в номінації „Кращий спеціаліст” перше місце посів Мартиненко О.В. Бажаємо їм перемоги у ІІ турі Конкурсу.

Також державні службовці приймають активну участь в соціально-економічних та культурних заходах, які проводяться в районі та області.

Сім років поспіль наші працівники підтримують здоровий спосіб життя, приймаючи участь в районних та обласних спартакіадах державних службовців. Хорошою традицією з 2011 року стало проведення дитячих стартів серед дітей державних службовців, що є виключно в Павлоградському районі. Високий рівень організації усіх спортивних змагань в районі забезпечує Іваненко В.І., який у вересні 2012 року отримав почесне звання „Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”.

Не можливо перелічити сьогодні всіх працівників державних установ, але слід сказати, люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. З фахового рівня і чесності кожного з нас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

Щирі вітання із професійним святом – Днем державної служби! Міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у роботі.

Начальник відділу організаційної
роботи райдержадміністрації А.С. Жук

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner