cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Днями у Павлоградській ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області відбувся семінар-зустріч із фізичними особами підприємцями та юридичними особами на тему: «Електронні сервіси ДФС України. Заповнення реквізитів у платіжних дорученнях».

У зустрічі взяли участь начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Ольга Радіонова та провідні фахівці управління.

Під час зустрічі присутнім розповіли про те, що ДФС України постійно вдосконалює та збільшує кількість електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг.

Фахівці пояснили, що для комфортного звітування на веб-порталі відомства розміщені сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків».

«Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який, можливо, не є платником ПДВ, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою», – наголосила Ольга Радіонова.

Користуючись сервісами, платники можуть заощадити власний робочий час та скоротити до мінімуму контакти з органами ДФС.

Крім того, старший державний інспектор відділу організаційного забезпечення Вікторія Семець розповіла присутнім, як правильно заповнити реквізити платіжних доручень на перерахування податків та зборів до бюджету. Також, вона нагадала, де на сайті можна знайти необхідну роз’яснювальну інформацію та безпосередньо самі реквізити.

Присутні активно долучилися до обговорення порушених питань. Проведена зустріч вкотре підтвердила, що практична допомога платникам дозволяє ефективно вирішувати проблемні питання щодо використання електронних сервісів ДФС України.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner