cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

10 серпня 2019 року в с. Богуслав на сільському стадіоні вітаннями голови Павлогадської райдержадміністрації Максимчука С.Є. були урочисто відкриті комплексні спартакіада „Краще спортивне село“ та „Краща спортивна об’єднана територіальна громада“ Павлоградського району 2019 року, присвячені 28-ій річниці незалежності України. У змаганнях прийняли участь команди усіх 5-ти фізкультурно-спортивних клубів „Лідер“ Богданівської, „Юніор-Факел“ Вербківської, „Юність“ Межиріцької, „Троїцьке“ Троїцької об’єднаних територіальних громад та „Шторм“ Богуславської сільської ради.

У перший день 10 серпня на базі сільського Будинку культури проводилися змагання з гирьового спорту, тенісу настільного, шахів та шашок, а на стадіоні – змагання з волейболу. За підсумками змагань призерами стали:

Волейбол: І місце команда „Шторм“ Богуслав, ІІ місце — „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІІ місце — „Лідер“ Богданівська ОТГ;

Теніс настільний: І місце команда „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІ місце — „Лідер“ Богданівська ОТГ, ІІІ місце — „Шторм“ Богуслав;

Гирьовий спорт: І місце команда „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІ місце — „Троїцьке“ Троїцька ОТГ, ІІІ місце — „Юність“ Межиріцька ОТГ;

Шахи: І місце команда „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІ місце — „Лідер“ Богданівська ОТГ, ІІІ місце — „Троїцьке“ Троїцька ОТГ;

Шашки: І місце команда „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІ місце — „Лідер“ Богданівська ОТГ, ІІІ місце — „Шторм“ Богуслав.

На другий день 11 серпня  на стадіоні Спартакіада продовжена змаганнями з міні-футболу:  І місце команда „Юність“ Межиріцька ОТГ, ІІ місце — „Лідер“ Богданівська ОТГ, ІІІ місце — „Троїцьке“ Троїцька ОТГ

та перетягування канату: І місце команда „Шторм“ Богуслав, ІІ місце — „Юність“ Межиріцька ОТГ, ІІІ місце — „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ.

Загалом у змаганнях прийняли участь 129 спортсменів.

         Кращими в особистому заліку стали: Теніс настільний: І місця Духовенко Олександр, Фартушняк Юлія („Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ), ІІ місця Брусєнцев Дмитро („Лідер“ Богданівська ОТГ), Гальченко Ольга („Шторм“ Богуслав), ІІІ місця Сомов В’ячеслав („Троїцьке“ Троїцька ОТГ), Ісаєва Наталія („Лідер“ Богданівська ОТГ). Гирьовий спорт: І місце Божані Олександр „Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ, ІІ місце Брова Валентин („Троїцьке“ Троїцька ОТГ), ІІІ місце Кумченко Олександр („Юність“ Межиріцька ОТГ). Шахи: І місця Найда Артем („Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ), Пархоменко Ірина („Лідер“ Богданівська ОТГ), ІІ місця Костенко Володимир („Троїцьке“ Троїцька ОТГ), Колупаєва Анна „Шторм“ Богуслав, ІІІ місця Султанов Олег („Юність“ Межиріцька ОТГ), Єфремова Влада („Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ). Шашки: І місця Найда Артем, Нікітіна Наталія („Юніор-Факел“ Вербківська ОТГ), ІІ місця Цимбаленко Волдодимир („Шторм“ Богуслав), Блудова Аліна („Лідер“ Богданівська ОТГ), ІІІ місця Брусєнцов Володимир („Лідер“ Богданівська ОТГ), Кривозуб Олена („Юність“ Межиріцька ОТГ).

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

спартакіади „Краще спортивне село“

Павлоградського району 2019 року

 

10-11 серпня 2019 року                                            с. Богуслав

 

№ з/п

ФСК

Програма Очки Місце
волейбол теніс настільний гирьовий спорт шахи шашки міні-футбол канат
10 серпня 11 серпня
1. „Юніор-Факел“

Вербківська ОТГ

2 1 1 1 1 (5) 3 9 І
2. „Лідер“

Богданівська ОТГ

3 2 4 2 2 2 (4) 15 ІІ
3. „Шторм“

Богуславська сільська рада

1 3 5 4 3 (4) 1 17 ІІІ
4. „Юність“

Межиріцька

ОТГ

(4) 5 3 5 4 1 2 20 ІV
5. „Троїцьке“

Троїцька

ОТГ

5 4 2 3 5 3 (5) 22 V

 

Примітка:  1. Команди  з  видів  спорту  (міні-футбол,  волейбол,  перетягування канату)  ФСК виставляє як обов’язкові (два на вибір).

  1. У разі однакової кількості очок перевага надається ФСК сільської ради, який приймав участь в усіх номінаціях змагань; виборов більше І, ІІ,, ІІІ і т.д. місць.

 

 

 

 

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

спартакіади „Краща спортивна об’єднана територіальна громада“

Павлоградського району 2019 року

 

10-11 серпня 2019 року                                            с. Богуслав

 

№ з/п

ФСК

волейбол теніс настільний гирьовий спорт шахи шашки міні-футбол Очки Місце
10 серпня 11 серпня
1. „Юніор-Факел“

Вербківська ОТГ

1 1 1 1 1 (4) 5 І
2. „Лідер“

Богданівська ОТГ

2 2 4 2 2 (2) 12 ІІ
3. „Юність“

Межиріцька

ОТГ

(3) 4 3 4 3 1 15 ІІІ
4. „Троїцьке“

Троїцька

ОТГ

(4) 3 2 3 4 3 15 ІV

 

 

Примітка:  1. Команди  з  видів  спорту  (теніс настільний, гирьовий спорт, шахи, шашки) ФСК виставляє як обов’язкові та (волейбол, міні-футбол) — один на вибір. Загальний залік Спартакіади за кращими п’яти результатами видів Програми.

  1. У разі однакової кількості очок перевага надається ФСК сільської ради, який приймав участь в усіх номінаціях змагань; виборов більше І, ІІ,, ІІІ і т.д. місць.

 

У  комплексному  заліку  Спартакіади звання „Краще спортивне село“ та спартакіади „Краща спортивна об’єднана територіальна громада“  Павлоградського району 2019 року  виборов ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської об’єднаної територіальної громади (сільський голова Холоденко Л.П., інструктори по спорту Слюсарський В.М., Фартушняк А.І.).

ФСК — призери Спартакіади нагороджені Кубками і дипломами, спортсмени – грамотами Павлоградської райдержадміністрації.

ФСК „Юніор-Факел“ Вербківської ОТГ буде представляти Павлоградський район на обласній спартакіаді „Краща спортивна об’єднана територіальна громада“, яка відбудеться 17 серпня 2019 року у смт. Петриківка та „Краще спортивне село“ Дніпропетровщини 2019 року, яка відбудеться 07 вересня 2019 року у с. Вербуватівка, Юр’ївського району. Бажаємо успіхів та перемог в обласних змаганнях!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач сектору зв’язків з громадськістю

та культурно-спортивного розвитку

райдержадміністрації,

головний суддя спартакіади                                                                                                                              В.І. ІВАНЕНКО

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner