baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Ми живемо в сучасному просторі, нас оточують сучасні надтехнології. Ми користуємось результатами технічного прогресу. Ми люди ХХІ століття.

19  липня громада села Межиріч відзначила свято, якого не має в календарі – отримала у подарунок користування благами цивілізації. Від сьогодні, як тільки зірки засвітять небо, так і у них будуть спрацьовувати освітлювальні прибори.

DSC08500-300x224

На святі присутніх з нагоди відкриття впровадженого мікропроекту громади «Енергозберігаючі заходи в с. Межиріч Павлоградського району (капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Межиріч (вул. Кірова та частина вул. Леніна) в рамках проекту Європейського союзу та програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» межирічани радо вітали хлібом – сіллю дорогих гостей Коцаренко С.В. (депутат обласної ради), Тішкіна О.М. (начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровської обласної ради), Харченко О.П. (координатор з впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Дніпропетровській області), Дудніка В.М. (голова Павлоградської районної державної адміністрації), Булгакова В.Г.  (голова Павлоградської районної ради), Приходько Л.В. (начальник організаційного відділу Павлоградської районної ради, куратор районного ресурсного центру), Маловика Л.Г. (депутат районної ради, голова ФГ «Ельдорадо», партнер проекту), Петрушенко В.А. (голова сільської благодійної організації «Надія»).

DSC08537-300x224

Пам’ятну дошку відкрили координатор проекту Харченко  Олена   Павлівна та голова благодійної громадської організації  – Петрушенко Віктор Андрійович. Завершуючи цю важливу зустріч, від імені всіх жителів села, всіх закладів та організацій, що діють на території села, сільський голова Чумак Т.В. подякувала всім хто брав участь у цьому проекті і висловила надію на подальшу співпрацю.

DSC08550-300x224

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner