cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Спільно з районною радою було прийнято рішення про проведення наради з питання впровадження Стратегії реформування системи охорони здоров’я  Павлоградському районі на період 2019 -2020 років.

Тож 11 липня 2019 року, за участі голів об’єднаних територіальних громад, керівників комунальних закладів району, працівників медичних закладів первинної та вторинної ланки, фермерів, депутатів сільських рад, депутатів районної ради та народного депутата України А.Мартовицького було обговорено дане питання.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Комаркова розповіла присутнім про основну мету та покрокове впровадження реформи охорони здоров’я.

Начальник фінансового управління Павлоградської райдержадміністрації Конєва О.А. та головний бухгалтер центральної районної лікарні Тараріна О.М. донесли інформацію про фінансування закладів охорони здоров’я в районі.

На сьогоднішній день, медичними закладами спільно з громадами іде поступово переоснащення медичного обладнання, прораховуються різні варіанти щодо оптимізації видатків без погіршення якості медичних послуг та перспективи щодо  надання платних медичних послуг. Кадровий потенціал та матеріально – технічна база лікарні свідчить про готовність колективу, за спільної нашої підтримки, забезпечити мешканців Павлоградського району якісними медичними послугами.

P.S.    Районна лікарня має всі підстави зайняти своє місце в нашому регіоні як підприємство довгострокового лікування, але ми повинні активізувати спільні зусилля щоб бути готовими ввійти в єдину систему вторинної медичної ланки.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner