cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Яскравими і цікавими на події видалися ці вихідні для наших творчих колективів. Бо вдалося нам побувати в різних місцях, на конкурсах і фестивалях.

11-12 травня народний хор ім. Сергія Кулика (керівник Олена Мальцева, концертмейстер Анатолій Крючков) та народний фольклорний ансамбль «Богуславочка» (керівник Євгенія Хорольська) взяли участь у І Всеукраїнському ХV обласному конкурсі-фестивалі мистецтв «Козацькими шляхами» м. Нікополь Дніпропетровської області Народний хор ім. Сергія Кулика зайняв ІІ місце.

Багатою на винагороди вдалася і поїздка в село Миколаївка Петропавлівського району на ІІ мистецький фестиваль вокалу, хореографії, декоративно-прикладної творчості «Квітка Присамар’я».  Колектив сучасного естрадного танцю «Лего» (керівник Ірина Будріна) отримав за свій виступ гран-прі та І і ІІ місця

Учениця 9-А класу Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів Потапова Олександра зайняла ІІІ місце серед солістів.

Всі ми дякуємо нашим спонсорам, завдяки яким ми змогли здійснити свої поїздки.

Дякуємо директору ФГ «Шторм» Кондрачуку Віктору Васильовичу та ФГ «Максимум -2007» Чорному Максиму Івановичу. Також дякуємо нашому сільському голові Потаповій Валентині Володимирівна за розуміння, підтримку наших колективів та допомогу у вирішенні багатьох питань.

Тепер наші колективи готуються гідно представити Богуслав на ІІІ обласному фестивалі «Козацькі пісні Дніпропетровщини», який відбудеться 8 червня у нашому селі.

Запрошуємо всіх до нас на фестиваль.

Художній керівник

Богуславського будинку культури

Лариса Ковальова

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner