cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

           17 квітня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій.

У травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

  • орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації за адресою:              м. Павлоград, вул. Світличної Ганни, буд. 53а, каб. 1 (єдина приймальня) або за телефоном: 066 135 54 29.

 

Управління соціального захисту населення

Павлоградської райдержадміністрації

 


Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner