Однією із ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо оперативного пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни в технологічних процесах, постійно підтримувати високий професійний рівень діяльності підприємства – є ярмарки та міні – ярмарки вакансій.

Так, 08 квітня 2019 року Павлоградським міськрайонним центром зайнятості на замовлення ФІЛІЇ «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВАТ «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ « АВМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ» проведено міні-ярмарок вакансій, на який було запрошено 22 особи з числа тих, що перебувають на обліку в  центрі зайнятості як такі, що шукають роботу та відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця.

«Основною метою даного заходу є допомога в працевлаштуванні безробітних громадян та дієва допомога підприємству в задоволенні кадрових потреб шляхом підбору кадрів на заявлені вакансії»,- відкрила захід провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Наталя Ляшенко.

В заході прийняв участь керівник філії «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» Артем Конвай який презентував підприємство, яке займається ремонтом, покриття шосе та доріг. В цілому на підприємстві працюють понад 30робітників. «На підприємстві вакансії є для всіх, хто бажає працювати, не залежно від віку і досвіду роботи!»,- наголосив Артем Конвай.

Спеціаліст відділу кадрів Ірина Шапель розповіла присутнім, що на підприємстві здійснюється набір працівників за наступними посадами:  водій автотранспортних засобів категорій С,Д,Е, майстер будівельних та монтажних робіт, машиніст котка, машиніст автогрейдера, тракторист, дорожні робітники.

Учасники заходу активно цікавилися умовами праці, графіком роботи, рівнем заробітної плати.  Всі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання. Наприкінці зустрічі усі зацікавлені особи отримали контактні телефони роботодавця, було проведено співбесіди з особами, що зацікавились можливістю працевлаштування.

За результатами проведеної ярмарки вирішується питання щодо працевлаштування 2-х осіб.

 

 

 

На знімку: робочі моменти  заходу

 

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner