Постановою Кабінету Міністрів України 6 лютого 2019 року № 62 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня          1995 року № 848, згідно з якими визначено механізм виплати житлових субсидій у готівковій формі.

Відповідно до пункту 186 Положення виплата житлових субсидій               у готівковій формі здійснюється особам, які одержують пенсії, — через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта», де особа одержує пенсію.

При цьому через технічні проблеми певна частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України як одержувачі пенсії і, як наслідок, виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі буде здійснюватись через АТ «Ощадбанк».

Враховуючи, що до зазначеної категорії одержувачів житлової субсидії потрапили також маломобільні одержувачі пенсії, які проживають у сільській місцевості, отримання житлової субсидії у готівковій формі можливо через надання довіреності особі, яка посвідчена уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування.

Звертаємо увагу, що у довіреності має бути чітко визначено перелік дій, на які уповноважено довірену особу, зокрема, отримання житлової субсидії у готівковій формі через платіжну систему «Система термінових переказів «Швидка копійка», відкриття поточного рахунку в АТ «Ощадбанк»                   та розпорядження ним.

Звертаємо увагу, що для зручності перед відвідуванням банку є можливість пройти реєстрацію на офіційному сайті: www/oschadbank/ua/ua/sd що дасть субсидіанту змогу обрати найближче відділення, зручний час          та дату отримання субсидії без черг.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації за адресою:              м. Павлоград, вул. Світличної Ганни, буд. 53а, каб. 1 (єдина приймальня).

 

Управління соціального захисту населення

Павлоградської райдержадміністрації

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner