cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Павлоградський міськрайонний центр зайнятості активно допомагає молоді у свідомому професійному самовизначенні. Одна з форм профорієнтаційної роботи  це залучення учнів загальноосвітніх шкіл до участі у профорієнтаційному  КВЕСТі «Я-PROFI», який щорічно проводить Державна служба зайнятості. Метою профорієнтаційної гри є інформування молоді щодо розмаїття професій та особливостей правильного відповідального професійного самовизначення шляхом розширення знань про світ праці, навчальні заклади, вивчення своїх індивідуальних особливостей.

На початку лютого 2019 року  85 учнів старших класів Павлоградської загальноосвітньої школи №17 взяли участь у 2 та 4 етапах профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI».

Завданням другого етапу КВЕСТу – «PROFI-ВИБІР» було визначення старшокласниками сфери діяльності, яка їм підходить відповідно до інтересів, нахилів, здібностей та професійно важливих якостей. Профдіагностичне тестування молоді люди проходили у спеціально облаштованому профорієнтаційному кабінеті на базі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості. За допомогою тестових методик учні виявляли свої індивідуальні здібності та нахили, вчилися співставляти їх з вимогами професії, до якої вони мають інтерес. Усіх бажаючих було запрошено до Павлоградського центру зайнятості для проходження глибинного профорієнтаційного тестування.

В рамках четвертого етапу КВЕСТу – «PROFI – ПЛАН», який проходив на базі ЗШ №17, старшокласники отримали інформацію  про послуги, які надаються службою зайнятості  молоді, про можливість навчання за професіями, які затребувані на ринку праці. Діти задавали безліч питань стосовно актуальних та найприбутковіших професій. Школярам було продемонстровано анімаційні профорієнтаційні відеоролики за професіями: електрозварник, програміст, залізничник, фармацевт.

Молоді люди зазначили, що також сподіваються на участь в інших етапах КВЕСТу.  В подальшому учні візьмуть участь у професіографічних екскурсіях на провідні підприємства міста.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner