cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 07 травня 2013 року № 164-р-13 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року» в закладах культури проведені заходи з 30 травня по 05 червня 2013 року.
30 травня бібліотекар В’язівоцької бібліотеки провела для дітей 8 – 9 класів огляд сайтів вищих навчальних закладів «Куди піти навчатись?». Діти ознайомилися з інформацією для абітурієнтів, електронними бібліотеками, вчилися відстежувати заявки на сайтах ВНЗ України.
31 травня в Богданівській бібліотеці відбувся конкурс малюнку на асфальті «Ми – діти планети Земля», після чого бібліотекар провела огляд дитячої літератури «Парад казкових героїв».
1 червня Межиріцька сільська бібліотека провела для вихованців дитячого будинку «Моя родина» конкурс малюнку «Намалюй дерево бажань».DSCN2374 DSCN2381 DSCN2436 DSCN2446
1 червня в Кочережківській бібліотеці відбулась літературна година «До нас завітала казка», під час якої бібліотекарі розповіли про чарівний світ казок різних народів, зокрема українських, познайомили дітей з казками, які є в бібліотеці. До заходу було організовано книжкову виставку «Парад казкових героїв». В Богуславській бібліотеці відбулась екскурсія по бібліотеці, гра-вікторина «Смійся та грай, світ пізнавай» та бесіда біля книжкової виставки «Дивосвіт казкових скарбів».
1 червня у Вербківській бібліотеці відбулась розважально-пізнавальна програма для дітей «Ярмарок чудес». Дітям були запропоновані веселі ігри, вікторини, звучали гуморески, пісні, вірші у виконанні самих дітей. До заходу була оформлена виставка дитячих саморобок «Країна казкових героїв».
1 червня в Новоруській бібліотеці відбулось літературне свято «Дітям Землі усміхається сонце».
4 червня в бібліотеці проходила година дитячого дозвілля «Канікули з книгою».
3 червня у кількох селах району відбулись святкові відкриття оздоровчих майданчиків за участю працівників клубів та аматорів сіл:
— у с. В’язівок з концертною програмою «Свято друзів»;
— у с. Богданівка у ЗОСШ та НЗОСШ з концертною програмою та театралізацією;
— у с. Межиріч з концертною програмою «Здрастуй, літо!».
Цього ж дня у с. Вербки на сільському стадіоні в центрі села було підведено підсумки вокального конкурсу «Голос – діти», під час якого відбувся гала концерт переможців місцевого конкурсу кращих вокалістів села.
5 червня у Богуславському СБК для дітей села організовано спортивні змагання з настільного тенісу.
5 червня в Троїцькій бібліотеці відбулась конкурсно-розважальна програма «Радість дзвінкого дитинства». В цей день в Малоолександрівській бібліотеці проходив конкурс дитячого малюнку на асфальті «Люблю я край свій – він найкращий в світі».

Головний спеціаліст
відділу культури, туризму,
національностей та релігій Н.В.Штонда

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner