cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Газета «Рідний край», що виходить з 26 січня 1918 року має поважну історію. За 100 років існування, з її шпальт не одне покоління жителів Павлоградщини дізнавалось багато корисного і цікавого із життєдіяльності регіону. Це і цікаві розповіді про людей – героїв (їх трудові звитяги та воїнську доблесть), і думки та пропозиції журналістів та читачів, і важливі віхи історичного шляху Павлоградщини, і зміни до законодавчих актів…

 

Витримуючи чітку державницьку позицію вона є єдиною україномовною газетою в регіоні, завжди знаходиться на вістрі подій і змін в Українській державі. Доказом цього є безліч відзнак різних творчих конкурсів. Сьогодні «Рідний Край» по достоїнству займає одне з найбільш значущих місць серед засобів масової інформації Павлоградського регіону.

Незважаючи на солідний вік це видання ще дуже молоде, напористе, енергійне, з відмінною командою, здатною долати будь-які труднощі.

 

Звертаюсь до всіх, хто цікавиться життям в Україні  здійснити передплату регіональної газети «Рідний край».

 

Головним редактором газети «Рідний край» В.О.Сторчаковим, розглядається можливість часткової оплати відповідного періодичного видання.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner