cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Фахівці центру зайнятості завжди готові надати послуги щодо вибору та пошуку роботи усім відвідувачам, зокрема сприяти молоді у виборі майбутньої професії, тому з початком нового навчального року в Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості розпочав роботу кабінет з профорієнтації. На його відкриття було запрошено учнівську молодь, а  для учнів  8-го класу Павлоградської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів проведено профорієнтаційний урок

Для старшокласників настає час, коли доводиться замислюватись над своїм майбутнім. Головними завданнями заходу були допомога учням зорієнтуватися у світі професій та сприяння у визначенні із своїм професійним майбутнім.

Фахівці центру зайнятості розповіли школярам наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії. Було наголошено на необхідності вивчення та розуміння своїх здібностей, особливостей характеру і физичних можливостей. Учням нагадали формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба». Діти із захопленням пройшли тестування на комп`ютерах, отримали відповідні результати та рекомендації щодо своїх професійних  схильностей. Фахівець з профорієнтації запросила всіх бажаючих відвідати індивідуальні профконсультації для більш глибинного вивчення особистих якостей.

Учасникам заходу розповіли про послуги, що надаються службою зайнятості, в т.ч. учнівській молоді. Діти ознайомилися з описами професій, рекламними проспектами навчальних закладів,  паспортами підприємств, переглянули профорієнтаційні відеоролики про професії. Юних відвідувачів поінформували також про можливості самостійної роботи з профорієнтаційними тестами на Платформі профорієнтації Державної Служби Зайнятості та інших інтернет-сайтах.

Старшокласникам сподобався урок в кабінеті профорієнтації. До остаточного визначення із майбутньою професією ще є час, проте такі заходи допомагають сформувати у молоді більш стале уявлення про ту чи іншу професію, вибір свого професійного шляху.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner