cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

В Україні з 01 вересня 2018 р. на виконання Закону України від                  22 березня 2018 р. № 2363 запрацював механізм «будівельної амністії» для дачних і приватних будинків, які були збудовані без дозвільних документів.

Набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів як:

  • індивідуальні (садибні житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року;
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

 

Порядок обстеження й прийняття в експлуатацію не потребує зайвих довідок. Головне, щоб збудований об’єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію. Місцерозташування об’єкта також повинно відповідати містобудівній документації на місцевому рівні.

Державна архітектурно-будівельна інспекція у Дніпроптровскій області зобов’язана прийняти об’єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви.

 

Відділ містобудування і архітектури,

житлово-комунального господарства

та цивільного захисту

Павлоградської райдержадміністрації.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner