В умовах продовження військового протистояння на сході України актуальним залишається питання формування професійної української армії. І пріоритетом в даному питанні є військова служба за контрактом. Військова служба у Національній Гвардії України за контрактом, крім того, є реальною перспективою кар’єрного росту та гарантованого працевлаштування.

Так, 09 серпня 2018 року спеціалісти Павлоградського МРЦЗ разом з представниками Національної Гвардії України з метою укомплектування актуальних вакансій та прискорення працевлаштування незайнятого населення провели міні-ярмарок вакансій для зареєстрованих безробітних в центрі зайнятості. В заході  приймали участь 27 осіб  з числа безробітних, зареєстрованих в Павлоградському МРЦЗ.

Перед присутніми виступив заступник начальника відділення комплектування військовослужбовцями за контрактом Іміджево-видавничого центру Національній Гвардії України Олександр Погрєбний, який розповів про вимоги до кандидатів для проходження військової служби за контрактом, наявні вакансії за професіями та спеціальностями, акцентував увагу присутніх на питання забезпечення житлом, термінів контракту, а також щодо умов робочого дня військовослужбовця, можливості отримання вищої освіти у військових вишах під час служби, можливого кар’єрного росту і перспектив проходження контрактної служби. «Військова служба за контрактом забезпечує соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення»,- додав Олександр Погрєбний.

Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представником військової частини 3024 та  отримали вичерпні відповіді на всі задані питання.

По закінченню заходу  особи, яких  зацікавила контрактна служба у Національній Гвардії України, отримали контактні телефони військової частини для можливості вирішення питання  безпосередньої зустрічі з роботодавцем. 

 

 

На знімку: робочі моменти зустрічі.

 

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner