На сьогоднішній день в Павлоградському районі та місті Павлограді зареєстровано понад 1100 учасників бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції, з них 23 вже ніколи не повернуться до дому. Вони проявили мужність та героїзм, поклавши своє життя у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

08 серпня 2018 року в залі Павлоградської райдержадміністрації  зібрались родичі, друзі, волонтери, представники громадських організацій для того щоб ще раз згадати про наших героїв.

Народ України вдячний всім хто загинув за незалежність, за свободу, за мрію на краще майбутнє.

Багато зроблено:  встановлено меморіальні дошки на школах, оновлено загальну дошку пам’яті на площі міста, все це робиться з метою патріотичного виховання молоді, а головне з метою вдячності рідним загиблих.

На державному рівні про наших хлопців також пам’ятають.

Указом Президента України № 98 від 06 квітня 2018 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку постановлено нагородити БОРИСЕНКА Андрія Юрійовича сержанта (посмертно) — орденом «За мужність» III ступеня, КАЛИХАЛІНА Михайла Михайловича сержанта (посмертно) — медаллю «За військову службу Україні».

Борисенко Андрій Юрійович («Боря») народився 13 жовтня 1993 р.  в  м. Павлоград. Загинув 20 грудня 2017 р. близько 11-ї години ранку в районі               с. Кам’янка, Ясинуватський район, Донецька область від кулі ворожого снайпера, який поцілив у голову. Служив в 25-ій окремій повітрянодесантній бригаді (командир бойової машини–командир відділення).

Калихалін Михайло Михайлович (житель с. Веселе Вербківської територіальної громади) народився 12 червня 1993 року. З перших днів пішов за контрактом в АТО. Служив командиром стрілецького відділення 2-го парашютно – десантного взводу високо мобільних десантних військ Збройних Сил України. Загинув 19 листопада 2017 року поблизу сел. Кам’янка (Ясинуватський район Донецької області).

Голова Павлоградської райдержадміністрації Максимчук Святослав Євгенійович, заступник голови Павлоградського міськвиконкому Радіонов ОЛександр Миколайович, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Чуприна Олександр Миколайович вручили нагороди мамам героїв Калихаліній  Олені Вікторівні та Борисенко Ларисі Сергіївні.

 

Людина помирає двічі:  перший раз – коли зупиняється її серце, другий – коли про неї забувають!

 

Наші Герої будуть жити вічно! Бо пам’ять про них живе в наших серцях.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner