Керуючись Положенням про колегію Павлоградської районної державної адміністрації та згідно з планом роботи райдержадміністрації на квітень-червень 2018 року для обговорення на засіданні колегії райдержадміністрації  23 травня 2018 року винесено основні питання:

 1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2017/2018 року.
 2. Про звіт Богданівського сільського голови про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

З першого питання доповідав начальник відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації В.В.Сідович.

Відповідно доручення голови райдержадміністрації від 10.04.2018р. № Д-22/0/338-18, з урахуванням  забезпечення обов’язкового дотримання санітарно-гігієнічних норм по закладам соціальної сфери району з 10 квітня поточного року було завершено опалювальний період 2017-2018 років. Осінньо-зимовий період 2017-2018 років в цілому по району пройшов успішно, аварійних ситуацій не зафіксовано.

Всього до опалювального сезону 2017-2018 років було підготовлено   24 котельні закладів соціальної сфери району, з них 12 котелень – відділу освіти, 4 котельні по медичним закладам та 8 котелень — комунальні котельні місцевих рад.

Проаналізувавши підсумки роботи установ освіти в осінньо-зимовий період 2017-2018 навчального року, слід відмітити, що в закладах освіти району своєчасно було виконано комплекс заходів щодо підготовки до роботи в цей період, що дозволило організовано провести опалювальний сезон.

У Павлоградському районі функціонує 14 загальноосвітніх, 15 дошкільних, 3 позашкільних навчальних закладів та дитячо-юнацька спортивна школа.

Більшість керівників шкіл та дошкільних закладів проявили активність у підготовці, зуміли організувати батьківську громадськість, знайти спільну мову і підтримку керівників сільськогосподарських структур, спонсорів, залучити позабюджетні кошти на підготовку шкіл, дошкільних закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

В процесі підготовки проведені поточні ремонти навчальних кабінетів, службових приміщень, їдалень, спортивних залів та майстерень.

Проведені основні ремонтні та профілактичні роботи на котельнях,  тепломережах, системах водопостачання.

В рамках підготовки закладів освіти району до роботи осінньо-зимового періоду було виконано:

— капітальний ремонт системи опалення дитячого садка в с. Поперечне               (270,0 тис. грн. місц. бюдж.);

— роботи по реконструкції котельні Богданівської ЗШ І-ІІ ст. в с. Богданівка      (1277,0 тис. грн. місц. бюдж.)

На виконання поточних ремонтів закладів освіти району використано        142,0 тис. грн. з місцевого бюджету. Також  залучені кошти місцевих сільськогосподарських підприємств, фізичних осіб та спонсорів.

Котельні, які працюють на твердому паливі, були забезпечені вугіллям та пелетами в повному обсязі.

Опалювальний період 2017-2018 років пройшов без аварійних ситуацій. Температурний режим в приміщеннях дотримувався згідно санітарних норм.

До наступного навчального року та опалювального сезону сільськими радами, КЗ “Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти” розроблено комплексний план, організаційні та технічні заходи підготовки навчальних установ до роботи в наступному осінньо-зимовому періоді.

Опалювальний сезон 2017 – 2018 р.р. в Павлоградському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги і всіх структурних підрозділах пройшов добре, було придбано та заготовлено достатня кількість дров та якісного вугілля. Всього Павлоградському районному центру первинної медико-санітарної допомоги підпорядковані 30 структурних підрозділів: 8 амбулаторій ЗПСМ, 4 ФАПи, 13 фельдшерських пунктів та 5 медичних пунктів тимчасового базування.

У всіх лікувальних закладах були проведені поточні ремонти, ревізії систем опалення, проведено чистку димоходів та вентиляційних каналів, на всі об’єкти своєчасно отримані паспорта готовності до опалювального сезону.

На виконання поточних ремонтів медичних закладів району використано  56,8 тис.грн.

Аварійних ситуацій не допускалось та не виникало, завдяки якісній технічній підготовці обладнання, теплотрас, запірної арматури, системи електрозабезпечення. Температурний режим в приміщеннях дотримувався згідно санітарних норм.

Також, проведена значна робота по осіннє — зимовому утриманню автодоріг району. Так, за період з листопада 2017 року по березень 2018 року філією «Павлоградський  «Райавтодор»  було  витрачено понад 2,0 тис. тон посипного матеріалу. Завдяки спільним діям філії «Павлоградський райавтодор», фермерських господарств вчасно були ліквідовані затори, які виникали внаслідок снігових заметів. В роботі знаходилося 11 од. техніки, з них: бульдозер — 1 од.; трактор з бульдозерним обладнанням – 4 од.; автогрейдер – 1 од.; КДМ – 4 од.; навантажувач – 1 од.

По сільським радам за допомогою фермерських господарств району для зимового прибирання та утримання доріг комунальної власності була задіяна техніка в кількості 29 одиниць.

З метою забезпечення якісної підготовки та своєчасного початку наступного опалювального сезону дорученням голови райдержадміністрації затверджені плани заходів з підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та для координації дій створено районний штаб.

З другого питання доповідав заступник голови Богданівської сільської ради

Безкровний С.П.                

За географічними показниками село Богданівка розташоване у східній частині Павлоградського району, на лівому березі річки Тернівка, яка через 3 км впадає в річку Самара, вище за течією на відстані 4 км розташоване село Нова Дача, на відстані 10 км – село Нова Русь,  на відстані 7 км – місто Тернівка та на відстані 9 км – село Богуслав.

Територія об’єднаної громади займає площу 36284,614 кв. км, населення становить 7789 тис. чоловік.

Площа земель сільськогосподарського призначення складає 31347,4209 га.

Площа земель під населеними пунктами становить 2039,0160 га.

До складу Богданівської об’єднаної територіальної громади входять 9 населених пунктів ( с. Богданівка, с. Шахтарське, с. Мерцалівка, с. Самарське, с. Нова Дача, с. Кохівка, с. Нова Русь, с. Мар`ївка, с. Зелене) в яких 2966 дворів.

У Громаді в 2018 році налічується:

 • п’ять дошкільні навчальні заклади та виховується двісті двадцять п’ять дітей;
 • чотири загальноосвітні школи, дві I-II ступенів та дві  I-III ступенів в яких навчається п’ятсот тридцять три дитини (ЗОШ I-II – 198, ЗОШ I-III – 335). Працює шістдесят два  вчителі (ЗОШ I-II – 21, ЗОШ I-III – 36) та двадцять   дев’ять вихователів.
 • три сільські бібліотеки ( Богданівська, Новодачинська та Новоруська);
 • два сільських будинки культури (Богданівський, Новодачинський) та один сільський клуб ( Мар`ївський);
 • один Комунальний заклад культури «Павлоградська школа естетичного виховання»;
 • два храми ( Храм Святителя Василя Великого та Свято — Успенський храм);
 • одна релігійна громада Святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана парафії Дніпропетровської Епархії української православної церкви в с. Нова Русь;
 • одне комунальне підприємство КП ЖКГ Богданівської сільської ради;
 • одне відділення зв’язку та  «Ощадбанку»;
 • два відділення центру поштового зв’язку;
 • одна пожежна команда;
 • понад сорока підприємств, установ та організацій всіх форм власності, в яких працює близько 2000 місцевих жителів що складає 25% від загальної чисельності по громаді;

Рішенням Богданівської сільської ради від 18.10.2017 року було створено «Павлоградський районний центр первинної медико — санітарної допомоги», до складу якого входить двадцять п’ять структурних підрозділів, з яких вісім амбулаторій та сімнадцять фельдшерських пунктів. Пріоритетним напрямком у роботі Центру у  2018 році є поліпшення здоров’я громадян шляхом створення умов для забезпечення  доступності кваліфікаційної допомоги кожному громадянину.  Працюють тридцять п’ять ліжок денного стаціонару.

За перший квартал 2018 року використання ліжкового фонду становить

43,5 % до річного плану, лікарські відвідування становлять 27,8 % до річного плану.  Місцева програма з охорони здоров’я затверджена рішенням  Богданівської  сільської  ради № 440-25/VII від 15.12.2017.  Заходи за напрямками виконуються за рахунок коштів, виділених з місцевих бюджетів.

Також в лютому місяці  рішенням сесії Богданівської Сільської ради було створено «Центр дитячої та юнацької творчості», в якому відкрито  одинадцять гуртків та секції на базах трех шкіл та одного виховного закладу громади,  тим самим створюючи належні умови для реалізації творчого потенціалу учнівської молоді. Позашкільною освітою у 2018 році  було охоплено двісті шістдесят п’ять дітей, що становить 49,7% від загального контингенту учнів.

Без урахування трансфертів виконання доходної частини бюджету сільської ради за 4 місяці 2018 року склало 29,2 млн. грн., що становить 103,2% до планових показників ( 28,3 млн. грн.). Профінансовані всі видатки по захищених статтях. За статистичними даними середньомісячна  заробітна плата населення громади станом на 01.05.2018 року  склала 8159,1 грн.,  яка  у порівнянні  з  минулим  періодом 2017 року (6930,9 грн.) збільшилась на 17,7 %.  По громаді рівень мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум для працездатної особи у рази перевищує законодавчо встановлені державні соціальні стандарти. За оперативними даними станом на 01.05.2018 року заборгованість із виплати заробітної плати по громаді відсутня.

Спочатку року з місцевого бюджету надано матеріальну допомогу у розмірі 250 тис. грн сто дев’яносто семи мешканцям громади  з метою соціальної підтримки інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій, вдів учасників війни, осіб які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з важкою хворобою, малозабезпеченим верствам населення з числа одиноких пенсіонерів, та дітей-інвалідів.

Постійно поновлюється бібліотечний фонд. В бібліотеку та заклади культури придбано комп’ютери та встановлено безкоштовний Інтернет для користувачів бібліотеки та мешканців села.

На території громади працює комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство Богданівської сільської ради». Для покращення його роботи в 2018 році були виділені кошти  на підтримку підприємства загальною сумою 2,7 млн. грн.

В рамках виконання програм капітального будівництва та розвитку транспортного шляху на 2018 рік було заплановано та станом на 1 травня зроблено капітальний ремонт доріг в с. Богданівка, с. Нова Дача  загальною протяжністю 7,6 тис. кв. м  на суму 6,7 млн. грн. покладено нове асфальтне покриття, та частково зроблено поточні ремонти  вартістю 190,0 тис. грн.

Продовжено  реконструкцію будівлі під житловий будинок для молодих спеціалістів загалом з початку реконструкції було витрачено 2,3 млн. грн в, тому числі 1,3 млн. грн спочатку 2018 року.

Виконком сільської ради  веде активну роботу з культурно — спортивного  розвитку села. Працюють чотири інструктори по спорту, мешканці громади приймають активну участь в різних видах спортивних змагань. Відкриті секції з волейболу, футболу, шахів. У квітні 2018 року було проведено турніри на кубок Сільського голови з волейболу та баскетболу, в яких активну участь приймали працівники виконкому та комунальних закладів Богданівської сільської ради (школи, дитячих садки, лікарні, бібліотеки).

На будівництво культурно-спортивного центру в с. Богданівка,  який розраховано на 300 місць та прилеглого до нього стадіону витрачено з початку будівництва 4,9 млн. грн, в тому числі с початку 2018 року 1,0 млн. грн.

Гордістю громади є народний аматорський колектив  України «Весна», фольклорний колектив «Голубки», вокальний ансамбль «Сударушка», вокальна група «Сузір’я», які постійно беруть участь у творчих поїздках та художніх виступах. Підтримуються народні традиції. Проводяться сільські свята.

В 2018 році закінчено реконструкцію котельної в Богданівській ЗОШ I-II ступеней загалом з початку реконструкції вартість виконаних робіт склала 1,3 млн. грн.

Рішенням позачергової тридцятої сесії сьомого скликання, № 5 26-30/VII від 08 травня 2018 року відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та  листа Міністерства освіти і науки України від 28.01.2016 №1-10/251 «Про створення опорних шкіл», з метою формування та забезпечення рівного доступу до якісної освіти було прийнято рішення про створення опорної школи на базі комунального закладу «Богданівська загальноосвітня школа I-III ступенів», та відокремлені підрозділи «Богданівську філію I-II ступенів», «Новоруську філію  I-II ступенів» комунального закладу «Богданівська загальноосвітня школа I-III ступенів».

На території громади, працює Центр надання адміністративних послуг населенню (ЦНАП), яким з початку року було надано 552 послуги загальною вартістю 43,8 тис. грн.

До складу Богданівської  сільської ради обрано 26 депутатів, які плідно працюють, приймають участь у засіданнях ради, де вирішують важливі питання життєдіяльності громади допомагають вирішувати проблеми виборців, активно працюють  в постійних депутатських комісіях. За 2018 рік проведено 5 пленарних засідань сільської ради де прийнято 75 рішень.

Створений Сільською радою виконавчий комітет здійснює виконавчі функції та делеговані повноваження: в сфері соціально-економічного та культурного розвитку, планування, бюджету, фінансів, в області житлово-комунального господарства, управління комунальною власн істю, питання земельних відносин та інше. Проведено 4 засідання виконкому  на якому прийнято 25 рішень.

Проблемними залишаються питання забезпечення села питною водою та газифікація,  які потребують великих грошових витрат. Для вирішення цих питань виконкомом сільської ради розробляються проекти та залучаються інвестори.

Ми сподіваємося, шо завдяки сумісної співпраці держави та органів місцевого самоврядування найближчим часом нам вдасться вирішити ці важливі питання для нашої громади.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner