Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували міжрегіональний конвертцентр, який обслуговував компанії Донецької та Дніпропетровської областей.

В рамках розслідування кримінальних проваджень за ч.3 ст.212 та ч.1 ст.205 КК України, було встановлено групу осіб, які здійснювали незаконну діяльність, надаючи підприємствам реального сектору економіки, переважно Дніпропетровської та Донецької областей, послуги в ухиленні від сплати податків, шляхом оформлення безтоварних операцій та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми в готівку.

Для функціонування злочинної схеми фігуранти створили та зареєстрували на підставних осіб без мети здійснення підприємницької діяльності 13 суб’єктів господарювання. На їх розрахункові рахунки компанії реально діючого сектору економіки, які займаються оптовою торгівлею та продають товари за готівку, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги).

У подальшому кошти знімалися готівкою та повертались замовникам за винятком 12 %, що слугували винагородою за послугу конвертації.

Протягом 2017-2018 років було проконвертовано більше 250 млн. грн.

За результатами заходів, проведених в офісних приміщеннях конверт центру та компанії — вигодонабувача, за місцями проживання його організаторів та в їх автомобілях, вилучено печатки та відбитки печаток підконтрольних компаній, комп’ютерну техніку, чорнові записи та бухгалтерські документи клієнтів «конверту».

Тривають слідчі дії.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner