Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі та родинної пам’яті, вірності та любові у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – день вишиванки. В цей день в Україні та світі відбувається безліч подій. Люди одягають національний одяг та влаштовують святкування, танці, марші, конкурси.

Цього року він припав на 17 травня. Жителі та працівники Павлоградського району вдягли найкращі свої вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх сіл, нагадуючи кожному що вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, але й оберегом.

 

Цього дня біля ДніпроОДА представники кожного району та міста області зібрались щоб представити своїх майстринь з вишивки та їх неймовірні роботи.  Павлоградський району взяв активну участь в проведенні свята.

Також стали свідками флешмоб — рекордсмена. Понад 1,5 тисячі людей викладали «живі» візерунки, які найчастіше зустрічаються на українських вишиванках. До акції приєднався і Президент Петро Порошенко. Петро Олексійович привітав присутніх з святом, заявивши, що вишиванка залишається символом чистоти і патріотизму, миру та єднання.

 

Цього дня святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводились  не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner