cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

30 січня 2018 року органи Пенсійний фонду України в Дніпропетровській області звітували про успіхи, з якими увійшли в 2018 рік.

У відкритому засіданні колегії, що відбулася у Павлоградському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, взяли участь: Голова правління Пенсійного фонду України – Олексій Зарудний, заступник директора департаменту соціального захисту населення – начальник управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Петренко, голова Федерації організації роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, Павлоградський міський голова Анатолій Вершина.

«2017 рік став роком наближення пенсійних послуг до місця проживання громадян. В об’єднаних територіальних громадах на віддалених робочих місцях фахівцями Фонду області надано понад 2 тис. послуг, у ЦНАПах – 1,2 тис. послуг» – наголосил начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Козак.

Головними здобутками за 2017 рік стали:

  • підвищення на 904 грн середнього розміру пенсійних виплат для 984,6 тис. пенсіонерів (на початок 2018 року – 2855,35 грн, на початок 2017 року – 1951,4 грн);
  • виконання на 110,4% плану з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд (Ощадбанк);
  • зменшення на 33% кількості застрахованих осіб, яким страхувальники виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімуму;
  • легалізація 3466 робочих місць дала 2 млн 425,0 тис. грн додаткових надходжень до бюджету Фонду (за даними Державної фіскальної служби);
  • заощадження 209,8 млн грн. за рахунок виплати пенсій 77,3% пенсіонерів через банківські установи.

Заключне слово у засіданні колегії взяв Голова правління Олексій Зарудний. Дав оцінку роботи органів Фонду області, подякував за позитивні результати. Окреслив пріоритети в роботі Фонду на 2018 рік та плани розвитку пенсійної системи.

«Повага до людей, шанобливе ставлення до них – завжди в основі роботи системи Пенсійного фонду» – сказав Олексій Зарудний.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner