cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

В умовах сучасного пенсійного законодавства та подальшого реформування пенсійної системи поняття страхового стажу набуває значення, яке неможливо переоцінити.

Нагадаємо, страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися страхові внески в сумі, не меншій встановленого законодавством мінімального страхового внеску. Для зарахування до страхового стажу повного місяця сума сплаченого страхового внеску має дорівнювати сумі мінімального страхового внеску (сума мінімальної зарплати помножена на розмір ЄСВ). Відповідно до діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України. Згідно Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 2148-УІІІ від 11 жовтня 2017 року починаючи з 1 січня 2018 року після досягнення віку 60 років право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу поступово збільшуватиметься (щороку на один рік). У 2028 році право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років матимуть тільки ті особи, у яких буде не менше 35 років стажу.

Тому звертаємось до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже працевлаштовані, вимагайте від роботодавця укладення з Вами трудового договору. Перевірте чи зареєстровані Ви у Пенсійному фонді України та чи перераховують за Вас єдиний соціальний внесок. У разі якщо оплачувана діяльність працівника офіційно не оформлена або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства, працівник може бути позбавлений гідних соціальних гарантій (оплачуваної відпустки, страхових виплат у разі хвороби, безробіття), гідної пенсії, не матиме страхування від нещасного випадку на виробництві.

Працюючі громадяни мають бути зацікавлені у інформації про страховий стаж та заробіток, яка накопичена в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Згідно п.4 ст.16 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” № 1058-ІУ від 09.07.2003 наймані працівники можуть самостійно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України або зареєструватись на веб-порталі та отримати інформацію стосовно нарахованої заробітної плати та відрахувань до Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд є надійним партнером найманого працівника у процесі контролю за дотриманням його соціальних прав, у т.ч. надаючи останньому зручні електронні сервіси. Наприклад, навіть не виходячи з дому, 2525 жителів Павлоградського та Юр”ївського районів, які є користувачами веб-порталу Пенсійного фонду України можуть дізнаватися про свою пенсію, контролювати власні персоніфіковані дані, з яких потім нараховуватимуться пенсійні виплати тощо.

Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника. Кожен має поважати свою працю і відстоювати свої права.

 

Заступник начальника Павлоградського

об’єднаного управління Пенсійного фонду

України Дніпропетровської області                                                                     М.П.Сєрських

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner