baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Дніпропетровська область завжди була, є і буде передовою серед інших областей України.

Губернатор Дніпропетровської області, депутати обласної ради опікуються різними питаннями які турбують мешканців області.

Це і питання надання допомоги  інвалідам війни і покращення медичного обслуговування, ремонт автошляхів і дитячих садочків але головним пріоритетним питанням залишається опіка дітей сиріт, дітей інвалідів, розвиток  дошкільного навчання, оздоровлення та безумовно спорт.

DSC08185-300x265

 

Розуміючи що неможливо вирішити всі питання  губернатор Дніпропетровської області виступив з ініціативою створення куточків для відпочинку і спорту дітей в малих містах, малих селах, щоб діточки в найвіддаленішому селі мали можливість гратись на сучасному майданчику.

Для втілення цієї ідеї депутатами обласної ради було прийнято Програму та виділено кошти на облаштування спортивно-дитячих майданчиків.

В рамках Програми в 2010 році в Павлоградському районі встановлено перший майданчик в селі Межиріч (52 тис.грн.)

2011 рік:

Село Троїцьке та село Межиріч ( по 50 тис.грн.)

Сьогодні в районі велике свято відкриваються три нових майданчика:

Село Булахівка, село Вербки і В’язівок вартість цих об’єктів 142 тис.грн.

DSC08195-300x224

 

Хочеться вірити що наші села відродяться, діточок буде все більше вони будуть рости розумними та здоровими. Сьогодні ми відзначаємо чудове свято для малечі та їх батьків.  Хочеться побажати всім здоров’я, добра та достатку.       Нехай добра традиція має продовження.

DSC08196-263x300

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner