Днями Павлоградським міськрайонним центром зайнятості на замовлення ФІЛІЇ ВТП «ПАВЛОГРАДВАНТАЖТРАНС» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» проведено міні-ярмарок вакансій, на який було запрошено 17 осіб з числа тих, що перебувають на обліку в центрі зайнятості як такі, що шукають роботу та відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавця.

Відкрила захід провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Цимбал, яка зауважила: «Основною метою даного заходу є допомога в працевлаштуванні безробітних громадян та дієва допомога підприємству в задоволенні кадрових потреб шляхом підбору кадрів на заявлені вакансії».

В свою чергу представник ФІЛІЇ ВТП «ПАВЛОГРАДВАНТАЖТРАНС» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» головний інженер Дмитро Столяр презентував підприємство. Ознайомив присутніх з функціями компанії, графіком роботи, умовами і формами оплати праці. Акцентував увагу, що на підприємстві існує потреба в кваліфікованих кадрах і кожний бажаючий може звернутись для працевлаштування.

Провідний фахівець відділу з управління персоналом філії Світлана Бикодорова наголосила, що підприємство тісно співпрацює з Павлоградським міськрайонним центром зайнятості щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Розповіла присутнім безробітним, що здійснюється набір працівників за наступними посадами: монтер колії, складач поїздів.

Всі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання. Наприкінці зустрічі представники ВТП «ПАВЛОГРАДВАНТАЖТРАНС» провели співбесіди з особами, що зацікавились можливістю працевлаштування та запросили їх на підприємство для подальшого вибору посади за напрямком роботи.

За результатами проведеної ярмарки 5 осіб надали резюме для розгляду їх кандидатури. Наразі вирішується питання щодо працевлаштування однієї особи.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner