baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Згідно плану заходів „Днів словянської писемності і культури-2012” у Дніпропетровській області, затвердженого головою облдержадміністрації (вих.№26-3694/02-12 від 16.05.2012) в Павлоградському районі проведено заходи:

  • 23 травня у Межиріцькому народному історико-краєзнавчому музеї відбувся музейний урок на тему „Витоки слов’янської писемності та культури” для учнів 6 класу Межиріцької ЗОСШ.
  • 24 травня 2012 р. у приміщенні Межиріцького СБК Павлоградського району відбулось районне свято з нагоди відзначення Дня слов’янської писемності і культури, підчас якого Грамотами Павлогадського благочинного церковного округу були нагороджені кращі вчителі української та російської мови та літератури, працівники культури (клубні та бібліотечні працівники), майстри народно – прикладного та образотворчого мистецтва – Подяками голови Павлоградської райдержадміністрації та голови районної ради, керівники провідних аматорських колективів – Грамотами облдержадміністрації та облради. З привітальним словом до присутніх звернулись запрошені почесні гості свята – генеральний директор ПАО ДТЕК „Павлоградвугілля” Артур Мартовицький, голови Павлоградської райдержадміністрації Дуднік В.М. та районної ради Булгаков В.Г., депутат облради Коцаренко С.Л., Межиріцький сільський голова Чумак Т.В. У подарунок для всіх нагороджених та присутніх гостей свята було показано концертну програму, до якої увійшли художні номери аматорів Межиріцького СБК – зразкового хореографічного колективу „Барвінок”, народного вокального ансамблю „Криниця”, вокального дуету „Оксамит”, соліста Межиріцького СБК Анатолія Василенка.
  • 24 травня у В’язівоцькій бібліотеці відбулося свято мови для юнацтва „Мова – правдивий свідок історії”. З розповіддю про становлення слов’янської писемності, історію виникнення кирилиці і глаголиці виступила завідуюча сільської бібліотеки, а вокальний гурт „Водограй” допомагав створювати гостям та учасникам заходу святковий настрій.
  • 24 травня у Вербківській бібліотеці відбулась літературне свято „У мові вся доля народу”. В рамках заходу діти приймали участь у вікторині „Звідки пішла наша мова” та в конкурсі на найкраще читання вірша до дня слов’янської писемності.
  • 24 травня в Богуславській бібліотеці бібліотекарі звернулися до дітей з бібліографічним повідомленням „День слов’янської писемності і культури”, представила матеріали про життя та просвітницьку діяльність братів Кирила та Мефодія, Євангеліє на старослов’янській мові, історію та становлення слов’янської мови.

В усіх бібліотеках Павлоградського району протягом травня діяла книжкова виставка „Слава Вам, браття, слов’ян просвітителі”, з матеріалами якої мали змогу ознайомитися всі читачі, які цікавляться писемністю та культурою давніх слов’ян.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner