baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

У рамках підготовки до виборів народних депутатів України Центральна виборча комісія вже встановила кількість  одномандатних виборчих округів. В Дніпропетровській області їх 17. Павлоградський район, міста Павлоград, Тернівка та Першотравенськ входять до одномандатного виборчого округу № 36. Такожвперше утворено звичайні та спеціальні виборчі дільниці а постійній основі. В Павлоградському районі залишилось 27 звичайних виборчих дільниць, межі яких практично не змінились.

Зауважимо, що набрав чинності новий Закон про вибори народних депутатів України. Знову змінилась система виборців, відтепер вона змішана, точніше, пропорційно – мажоритарна і нова дата виборів – остання неділя жовтня. Вибирати депутатів будемо по двох виборчих бюлетенях. Один буде пропорційний. Тобто партійний, а другий мажоритарний, тобто персональний. У першому бюлетені буде список політичних партій, а в другому – список кандидатів в народні депутати.

Шановні виборці, сподіваємось. Що жоден з вас не залишиться осторонь та зробить свій внесок в гідне та чесне проведення виборів. Для цього ви можете вже сьогодні перевірити, чи правильно внесені ваші персональні дані до Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Павлоградської райдержадміністрації завжди відкритий для співробітництва з виборцями Павлоградського району. Для перевірки своїх персональних даних запрошуємо вас за адресою: м. Павлоград, вул. К.Маркса, 98, каб.401 (приміщення райдержадміністрації, 4 поверх). Прийом громадян ведеться з  9-00 до 17-00. При собі обов’язково мати паспорт громадянина України. Телефон для довідок: 6-39-47

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner