baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

22 травня 2012 року у великому залі засідань райдержадміністрації пройшла нарада з головами сільських рад та керівників установ.

На обговорення підіймались наступні питання:

1. «Щодо невиконання керівниками сільгосппідприємств району заходів пожежної безпеки. Доповідав Нікітась Андрій Анатолійович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.»

Відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації проводиться робота, щодо підготовки до літнього та осінньо-зимового періодів.

З метою підготовки до опалювального періоду були роздані пам`ятки та інструкції з безпеки, щодо поведінки та підготовки населення до зимового опалювального періоду.

Звіти щодо стану попередньої підготовки будівель, проведену роботу з населенням та прийняті заходи були надані лише Троїцькою, Карабинівською, Новодачинською сільськими радами.

Відділом НС будуть проводитись перевірки будівель та споруд стосовно їх придатності до осінньо-зимового опалювального періоду.

Станом на 22.05.2012р. по Павлоградському району зареєстровано 30 пожеж (із них 1 лісова), загинуло 4 особи. З метою передбачення виникнення значних пожеж, та своєчасного реагування, були запропоновані наступні заходи:

— розміщення пам`яток,інструкцій та застережень, щодо поведінки населення у пожежонебеспечних ділянках; обмеження проїзду та проходу населення близь посівів та сільгосп угідь;

—  створення у сільських радах добровільної пожежної дружини; зобов’язати сільських голів, повним забезпеченням підрозділів НС підчас гасіння пожеж підвізною водою. (створення пересувних цілодобових точок);

—  розглянути сільськими головами питання, щодо можливості придбання у власність пожежних машин за рахунок коштів сільської ради та району.

Ці питання були узяті головою Павлоградської райдержадміністрації під особистий контроль. Будуть проводитись незаплановані перевірки, щодо стану підготовки сільських рад на реагування у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

2. Щодо термінового прийняття сільськими радами регуляторного акту визначення пайової участі забудовників у створенні інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів. Доповідала Коценко Валентина Василівна – завідувач відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури – головний архітектор району, та голови сільських рад.

Питання, щодо прийняття сільськими радами регуляторного акту піднімалось відділом регіонального розвитку, містобудування та архітектури на протязі січня, квітня та травня місяця.

Коценко В.В. призвала голів сільських рад підготувати та надати пакети документів для розробки програм для забезпечення будівництва житла населенню («соціальне житло», «доступне житло») для оприлюднення у 10-ти добовий термін.

Станом на 22.05.2012 р. ці програми були надані лише трьома сільськими радами.

3.  Облік та внесення змін до виборчих дільниць, які діють на постійній основі (відповідно до Постанови ЦВК від 24.01.2012р. № 11 «Про порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі»). Доповідала Шаргородська Олена Іванівна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації.

Рішення, щодо діяльності виборчих дільниць прийнято. На сайті ЦВК розміщена уся інформація щодо місцезнаходження та кількості виборців по кожній дільниці району. Сільські голови та відповідальні особи повинні переглянути та перевірити усі документи, стосовно своїх виборчих дільниць; опис меж дільниць та інше.

У разі виникнення невідповідності даних, відділом буде підготовлене подання до ЦВК за підписом голови РДА.

Також була освітлення загальна інформація, щодо організації та проведення виборів.

4. Інформація щодо забезпечення окремих категорій населення засобами приймання сигналів цифрового теле- радіо- мовлення. Доповідала Косарук Любов Василівна – в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

УПЗСН у Павлоградському районі виділені кошти на придбання тюнерів для телевізорів малозабезпеченим громадянам. Встановлення засобів зв`язку відбувається згідно списків за зверненням. Уся інформація стосовно оформленню документів була відправлена до сільських рад.

Косарук Л.В. звернулась з особистим проханням до голів сільських рад, щодо активізації роботи по зверненням, для поліпшення стану цього питання у Павлоградському району.

Нагадуємо, що обробка та подання заявок на встановлення тюнеру проводиться до 1 липня 2012 року

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner