cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

30 березня 2013 року в м.Дніпропетровську команда Павлоградського району у складі: Руслан Соломко ( капітан ), Денис Степанов, Юлія Фартушняк ( усі спортсмени з ФСК „Юніор“ Вербківської сільської ради ) приймала участь в обласних сільських спортивних іграх з тенісу настільного.

У змаганнях взяли участь 16 команд районів області, які були посіяні на 4 групи. До групи №1, де були рпвлоградці, увійшли команди Новомосковського, Васильківського та Царичанського районів. За підсумками групових змагань команда Павлоградського району перемогла царичанців 3:0, новомосковців та васильківців з однаковим рахунком 2:1 і вийшла до фінальних змагань.

DSC01942

Суперниками павлоградців стали команди-переможці інших трьох груп: Покровський, Нікопольський, Томаківський райони. За підсумками фінальних ігор були переможені команди усіх трьох районів з рахунками 2:1.

І місце — Павлоградський район

ІІ місце – Нікопольський район

ІІІ місце – Томаківський район

DSC01940

Команди нагороджені пам’ятними Кубками, дипломами, а учасники – медалями обласної організації ВФСТ „Колос“ АПК України. Команда Павлоградського району буде представляти Дніпропетровщину на Всеукраїнських сільських спортивних іграх з тенісу настільного.

DSC01935

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner