cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

22 серпня відбулось  відкриття  ФАП у селі Карабинівка, відновленого після капітального ремонту, який був проведений в рамках реалізації проекту «Реконструкція ФАП в селі Карабинівка» за фінансуванням виконавчого виконкому району, депутатів району, фермерів і підприємців села Карабинівка.

В рамках цього проекту  в приміщенні ФАП відновлено водопостачання та відведення вод,  відновлено облаштування сучасною керамічною сантехнікою кімнат ФАП та санвузлу, проведено  реконструкція електричної проводки з заміною всієї необхідної освітньої фурнітури, старі вікна замінено на металопластикові енергозберігаючі , замінено двері, стени  та стеля покриті свіжими фарбами та шпалерами,  маленький коридорчик перетворено на тамбур, який взимку буде надійним кордоном від зимових стуж, фасад приміщення прикрасив навісний захисток при вході.

Відкриття оновленого ФАП  відбулось по-справжньому урочисто. З виступами почесних гостей. Освяченням будівлі.

Почесними гостями на відкритті ФАП були голова Павлоградської районної державної адміністрації — Максимчук  С. Є.,  голова Павлоградської районної влади — Гримайло  Н. В., очільник  Карабинівської сільської ради — Монах К. М., головний лікар Павлоградського районного ЦПМСД —  Смеловська Л.В., представники духовенства місцевих приходів православної церкви.

В виступах почесних гостей пролунали обґрунтовані слова-обійми всім причасним до цього чарівного перетворення старенького приміщення в сучасну,  розкішну та респектабельну домівку-лікарню, яка і обладнання має сучасне, і спеціалістів фахових та кмітливих.

Висловлювання  голови держадміністрації  Максимчука С. Є. щодо опанування профілактичного напрямку в послугах медичних фахівців та побажання обізнаності мешканцям щодо попередження захворювань стали  найактуальнішім побажанням в потребах часу сьогодення.

Є сподівання, що медичним фахівцям це буде під силу – і керівник з сучасним мисленням, і умови для працівників відповідні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 липня відбулося відкриття ФАПу селі Завизів Бухарівської сільської ради після капітального ремонту,  який був проведений в рамках реалізації проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громади ЄС-ПРООН». Загальна вартість робіт складає 282 тис. грн., з яких 211 – кошти ЄС-ПРООН, 25 тис. грн. – кошти сільського бюджету, 21 тис. грн. – кошти обласного бюджету і 14 тис. грн. – внесок громади. У ФАПі було замінено дах, вікна, двері, оновлено фасад також проведено внутрішній ремонт приміщення.

У відкритті медичного пункту взяли участь: голова Острозької РДА Богдан Турович, перший заступник голови РДА Василь Мельник, голова районної ради Валентина Стрілецька, заступник голови районної ради   Надія Демяньчук , головний лікар ПМСД Олександр Стратюк, депутат обласної ради, начальник департаменту соціального захисту Віталій Ундір,Координатор ПРООН Ольга Кошевська

Для ФАПу було придбано холодильник, стерилізатор та інгалятор.

Довідково: ФАП обслуговує  жителів села Завизів у кількості 212 чоловік. Також там працює дві людини: завідувач ФАПу та медсестра.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner