cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

19 березня рівно о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину. Таким чином хочуть привернути увагу до екологічних проблем Планети. Приєднатися до щорічної міжнародної акції Година Землі мешканців Дніпропетровщини закликає департамент екології та природних ресурсів ОДА. 

Приєднатися до Години Землі-2016 може кожен бажаючий – від мешканців області до цілих організацій. Для цього достатньо вимкнути освітлення вдома або зовнішню підсвітку будівель. Так область продемонструє єдність та турботу про майбутнє Планети.

Година Землі — щорічна міжнародна подія. Вона закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Все, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Вперше акцію провели в австралійському місті Сіднеї 31 березня 2007 року. Одночасно вимкнули світло 2,2 млн. людей та понад 2 тис. компаній. В результаті енерговитрати міста зменшилися на понад 10% в годину. Акція отримала всесвітню підтримку. У 2015 році до неї приєдналися 7 тис. міст у 172 країнах світу.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner