КАЛЕНДАР спортивних змагань у Павлоградському районі та участі команд району в обласних спортивних заходах на 2016 рік
№
з/п |
Вид спорту | Захід | Термін проведення | Місце проведення | |
СІЧЕНЬ
|
|||||
1 | Футзал | Районні сільські спортивні ігри ( V турнір пам’яті Чорного О.П.) | 23-24 | с.В’язівок | |
ЛЮТИЙ | |||||
2 | Теніс настільний | Відкритий командний чемпіонат району „Відкриття спортивного сезону“ | 06-07 | с.Вербки | |
3 | Футзал | Обласні сільські спортивні ігри (зональні змагання) | 13-14 | смт.Покровське | |
4 | Волейбол
(жінки) |
Районні сільські спортивні ігри | 20 | с.В’язівок | |
5 | Волейбол
(чоловіки) |
Районні сільські спортивні ігри | 21 | с.Булахівка | |
6 | Волейбол | Відкритий турнір району пам’яті ВОЙНОГО В.А. | 27-28 | с.Булахівка | |
БЕРЕЗЕНЬ | |||||
7 | Волейбол
(чоловіки) |
Обласні сільські спортивні ігри | 05-06 | смт.Васильківка | |
8 | Баскетбол
(дівчата 2000-2001 р.н.) |
Районні змагання „Хто ти, майбутній олімпієць?“ | 10 | с.Булахівка | |
9 | Баскетбол
(юнаки 2000-2001 р.н.) |
Районні змагання „Хто ти, майбутній олімпієць?“ | 11 | с.Булахівка | |
10 | Волейбол
(жінки) |
Обласні сільські спортивні ігри | 12-13 | м.Новомосковськ | |
11
|
Баскетбол
(юнаки, дівчата 2000-2001 р.н.) |
Обласні змагання „Хто ти, майбутній олімпієць?“
зональні |
19-20 | смт.Васильківка | |
12 | Баскетбол
(жінки) |
Районні сільські спортивні ігри | 26 | с.В’язівок | |
13 | Баскетбол
(чоловіки) |
Районні сільські спортивні ігри | 27 | с.Булахівка | |
КВІТЕНЬ | |||||
14 | Баскетбол
(юнаки, дівчата 2000-2001 р.н.) |
Обласні змагання „Хто ти, майбутній олімпієць?“
фінальні |
02-03 | За призначенням | |
15 | Бадмінтон | Районні сільські спортивні ігри | 09-10 | с.Булахівка | |
16 | Теніс настільний |
Обласні сільські спортивні ігри
|
23-24
|
м.Дніпропетровськ |
17 | Шахи | |||
18 | Шашки | |||
19 | Гирьовий спорт | |||
20 | Армреслінг | |||
21 | Перетягування канату | |||
22 | Волейбол | Районна спартакіада серед вчителів фізичної культури ЗОШ та НВК |
28-29 |
с.Булахівка |
23 | Теніс настільний | |||
24 | Дартс | |||
25 | Легка атлетика
біг 400 м (ж), 800 м (ч) |
|||
26 | Шашки | |||
27 | Футбол | Кубок району | 30 | За призначенням |
ТРАВЕНЬ | ||||
28 | Волейбол | ІІІ
районна спартакіада пам’яті АЛЬОШКІНА І.І.
Ветерани (40+) |
01-02 |
с.Богуслав |
29 | Теніс настільний | |||
30 | Легкоатлетичний крос | |||
31 | Гирьовий спорт | |||
32 | Шахи | |||
33 | Шашки | |||
34 | Міні-футбол (ветерани 35+) | ХІV Відкритий турнір району пам’яті КОРОТКОГО М.І. | 02-03 | с.Богуслав |
35 | Легка атлетика
(юнаки, дівчата 2000- 2001 р.н.) |
Районні змагання „Хто ти майбутній олімпієць?“ | 05-06 | с.Булахівка |
36 | Футбол | Кубок району | 07-08 | За призначенням |
32 | Легка атлетика
(юнаки, дівчата 2000- 2001 р.н.) |
Обласні змагання „Хто ти, майбутній олімпієць?“ | 14-15 | За призначенням |
37 | Волейбол |
Обласна спартакіада серед вчителів фізичної культури ЗОШ та НВК |
21-22 |
смт.Губиниха Новомосковський район |
38 | Міні-футбол | |||
39 | Теніс настільний | |||
40 | Легка атлетика
біг 400 м (ж), 800 м (ч) |
|||
41 | Дартс | |||
42 | Шахи | |||
43 | Шашки | |||
44 | Бадмінтон | Х
районна спартакіада державних службовців |
27 | с.Булахівка |
45 | Легка атлетика (двоборство) | |||
46 | Теніс настільний | |||
47 | Дартс | |||
48 | Шашки | |||
49 | Дитячі старти
(8-12 років) |
|||
50 | Легкоатлетичний крос | Районні сільські спортивні ігри | 28-29 | м.Павлоград
парк 1-го Травня |
ЧЕРВЕНЬ | ||||
51 | Пляжний волейбол
(чоловіки) |
Обласні сільські спортивні ігри |
11-12 |
м.Новомосковськ |
52 | Пляжний волейбол
(жінки) |
|||
53 | Легкоатлетичний крос | |||
54 | Сімейні старти | |||
55 | Спортивний туризм | |||
56 | Волейбол,
теніс настільний, шахи, шашки |
Х Обласна спартакіада державних службовців | 04-05 | За призначенням |
57 | Пляжний волейбол
(жінки) |
Районні сільські спортивні ігри | 18 | с.Вербки |
58 | Пляжний волейбол (чоловіки) | Районні сільські спортивні ігри | 19 | с.Булахівка |
59 | Футбол | Районні сільські спортивні ігри | 25, 26, 28 | За призначенням |
60 | Волейбол |
Обласна спартакіада серед ветеранів (40+) |
27-28 |
с.Михайлівка Синельниківський район |
61 | Міні-футбол | |||
62 | Теніс настільний | |||
63 | Легкоатлетичний крос | |||
64 | Гирьовий спорт | |||
65 | Шахи | |||
66 | Шашки | |||
ЛИПЕНЬ | ||||
67 | Пляжний волейбол
(мікст) |
Кубок району
|
02-03 | с.Вербки
|
68 | Сімейні старти | Районні сільські спортивні ігри | 09-10 | с.Булахівка |
69 | Футбол | Обласні сільські спортивні ігри (зональні змагання) | 09-10 | смт.Васильківка |
70 | Риболовство | Кубок району | 14-15 | За призначенням |
71 | Теніс настільний | Районна спартакіада „Краще спортивне село“ | 23 |
с.Богуслав |
72 | Гирьовий спорт | 23 | ||
73 | Шахи | 23 | ||
74 | Шашки | 23 | ||
75 | Волейбол | 24 |
с.Булахівка |
|
76 | Міні-футбол | 24 | ||
77 | Канат | 24 | ||
СЕРПЕНЬ | ||||
78 | Футбол | Кубок району | 13-14, 27-28 | За призначенням |
79 | Волейбол | Обласна спартакіада
на звання „Краще спортивне село“ Дніпропетровщини 2016 року
ФІНАЛ
|
19-21 |
с.Булахівка
|
80 | Міні-футбол | |||
81 | Перетягування канату | |||
82 | Теніс настільний | |||
83 | Шахи | |||
84 | Шашки |
ВЕРЕСЕНЬ | ||||
85 | Нагородження фахівців, спортсменів, ветеранів | Районні урочистості до Дня фізичної культури і спорту України | 09 | м.Павлоград
Приміщення РДА |
86 | Футбол | Суперкубок району
до Дня фізичної культури і спорту |
10
|
За при значенням |
87 | Пляжний волейбол
(кращі пари) |
ІІ турнір району
до Дня фізичної культури і спорту |
11 | с.Вербки
|
88 | Конкурсна програма за окремим Положенням | ІV Ігри патріотів Павлоградщини | 16-17
(23-24) |
с.Булахівка |
89 | Легкоатлетичне чотириборство (юнаки 2000- 2001 р.н.. 2002 р.н. і молодші) | Районні змагання „Хто ти майбутній олімпієць?“ | 16-17
(23-24) |
с.Булахівка |
ЖОВТЕНЬ | ||||
Заходи відсутні | ||||
ЛИСТОПАД | ||||
90 | Баскетбол
(жінки) |
Кубок району до Дня працівників сільського господарства
|
12
|
с.Булахівка |
91 | Баскетбол
(чоловіки) |
13 | с.Булахівка | |
92 | Баскетбол (чоловіки) | ІІІ –й Чемпіонат обласної організації
ВФСТ „Колос“ АПК України |
19-20 | с.Булахівка |
93 | Баскетбол (жінки) | І –й Чемпіонат обласної організації
ВФСТ „Колос“ АПК України |
26-27 | с.Булахівка |
ГРУДЕНЬ | ||||
94 | Теніс настільний | Відкритий особистий чемпіонат району „Закриття спортивного сезону“ | 10-11 | с.Вербки |
95 | Підсумки виконання заходів ЦСПРФКС
2016 року |
Засідання колегії райдержадміністрації | 22 | м.Павлоград
Приміщення РДА |
Завідувач сектору молоді і спорту
райдержадміністрації В.І.ІВАНЕНКО