cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Учасники антитерористичної операції ціною власного життя та здоров’я захищають кожен сантиметр рідної землі. Павлоградщина щодня оплакує чотирьох своїх синів – Котова Олександра Олександровича, Грабового Валерія Миколайовича, Кривсуна Юрія Олександровича, Савенкова Олександра Володимировича.

Котов Олександр Олександрович народився в с. Нова Дача, Павлоградського району, закінчив Новодачинську загальноосвітню школу. Працював на шахті Дніпровська, навчався в Дніпропетровському національному гірничому університеті, мав сина. В тяжкий для країни час пішов захищати Батьківщину. Брав безпосередню участь в антитерористичній  операції. Під час виконання службових обов’язків 14 червня 2014 року в м. Луганськ Олександр Олександрович трагічно загинув. Залишились батьки, дружина, син…  Сім’я Котових перебувала на квартирному обліку на отримання житла, як така що потребує покращення житлових умов.

Павлоградською райдержадміністрацією відповідно до постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” від 20.05.2015 року №348, з метою покращення житлових умов сім’ї загиблого військовослужбовця Котова Олександра Олександровича за рахунок коштів державного бюджету придбано квартиру. 02 листопада 2015 року голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Євгенійович Максимчук, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Людмила Михайлівна Комаркова та голова Новодачинської сільської ради Шатохіна Галина Вікторівна  передали квартиру безоплатно у приватну власність Котовій Тетяні Олександрівні, дружині загиблого військовослужбовця.

DSC04440 DSC04442 DSC04443 DSC04448 DSC04451

Ми всі прагнемо миру, та мирне життя дається не просто. Війна ще довго буде нагадувати про себе. Кожен захисник Батьківщини повинен знати: він не самотній. На Павлоградщині вже діє Центр допомоги воїнам АТО, створено районну організацію учасників АТО, керівництвом району тримається на контролі питання щодо надання соціальної допомоги учасникам бойових дій та їх сімей. Захисники виконали свій обов’язок перед державою — держава виконає свій обов’язок перед ними.

 

 

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner