baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

18  лютого 2013 року, за участі голови райдержадміністрації Дудніка В.М., заступника голови Павлоградської районної ради  Л.М. Комаркової, головного лікаря ПРЦПМСД Смеловської Л. В., заступника головного лікаря ПРЦПМСД Стрельцової Т.Г., директор ПП «Авицена-Фарм» Решетняк І. М., начальника відділу продаж ООО «Лерс» Гапоненко Ю. А., завідувача ЦМА № 189 ОКП «Фармація» Москалець І. Т. проведено засідання робочої групи з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування  осіб з гіпертонічною хворобою.

DSC01160 DSC01161 DSC01163 DSC01165 DSC01167

Розглядались наступні питання:

1. Про виконання Постанови КМУ від 25.04.2012 року № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та Постанови КМУ щодо подовження реалізації Пілотного проекту по 31 грудня 2013 року.

2. Про стан виконання пілотного проекту в Павлоградському РЦПМСД.

3. Про співпрацю медичних закладів Павлоградського району про виконання Постанови КМУ № 340 від 25.04.2012 року.

З обговорення даних питань вирішили наступне:

 

1. Головному лікарю Павлоградського РЦПМСД Смеловській Л.В.:

— Посилити контроль за випискою рецептів на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою так їх часткового відшкодування відповідно до розрахункового обсягу видатків за державною субвенцією;

— Активізувати роботу із засобами масової інформації щодо доступності лікарських засобів для хворих на гіпертонічну хворобу.

2. Суб’єктам підприємницької діяльності ООО «Лерс», ОКП «Фармація», ПП «Авицена-Фарм»:

— Активізувати роботу по заключенню договорів щодо відпуску за референтними цінами  лікарських засобів для хворих на гіпертонічну хворобу для мешканців Павлоградського району впродовж тижня.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner