cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Павлоградським міськрайооним центром зайнятості з травня 2015 року запроваджено обов’язкове проведення навчання фахівців з питань антикорупційного законодавства та щомісячний аналіз стану його дотримання, а також здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.

Проведення роз’яснювальної роботи, спрямованої на формування всебічних знань з антикорупційного законодавства та неухильне дотримання і виконання вимог та обмежень, передбачених Законом України №1700-УІІ від 26.10.2014 «Про запобігання корупції», що введений в дію 26.04.2015 року (далі — Закон) є пріоритетним напрямком діяльності Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Так, 18 червня 2015 року у центрі зайнятості проведено черговий семінар-навчання фахівців центру з питань запобігання корупції, на якому були присутні 24 фахівця. Метою проведення семінару-навчання було ознайомлення працівників із новаціями в законодавстві щодо запобігання корупційних діянь та успішного виконання своїх обов’язків.

У ході проведення семінару-навчання з тематичними роз’ясненнями виступила провідний юрисконсульт Олена Шиліна центру зайнятості, яка особливу увагу приділила питанням визначення поняття корупції, корупційного правопорушення, встановленим певним обмеженням щодо використання службових повноважень та свого становища, щодо одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та конфлікту інтересів тощо.

Юрисконсульт Олена Шиліна ознайомила присутніх з новаціями у законодавстві щодо запобігання корупції. А саме, проінформувала про новий порядок подання та перевірок декларацій про фінансовий стан суб’єктів, що підпадають під його дію.

Також директор центру зайнятості нагадала учасникам семінару-навчання правила етичної поведінки, зауважила, що додержання вимог загальновизнаних етичних норм поведінки, ввічливість у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими сьогодні є обов’язком посадовців.

Підводячи підсумки семінару-навчання, директор міськрайонного центру зайнятості Валентина Дробот наголосила присутнім на необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції”.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner