baner
baner
baner
baner

18 квітня 2015 року в с.Булахівка на спортивній базі ДЮСШ Павлоградського району розпочато розіграш Кубка Павлоградського району з футболу серед команд фізкультурно-спортивних клубів сільських рад, присвячений пам’яті колишнього голови Федерації футболу, депутата районної ради КЛАНОВЦЯ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА, який трагічно загинув у автокатастрофі у серпні 2008 року.
У змаганнях виявили бажання приймати участь 4 команди ФСК Богуславської, Булахівської, Новодачинської, Межиріцької сільських рад.
Хвилина мовчання перед початком гри
У першій грі півфіналу змагалися команди:
„Булахівка“ Булахівської сільської ради та „Суворова“ Новодачинської сільської ради. Перший тайм завершився перемогою булахівчан з рахунком 1:0. У другій половині гри булахівчани повели з рахунком 3:0. За 5 хвилин до завершення гри новодачинці спромоглися на гол у відповідь. Підсумковий рахунок гри 3:1 на користь команди „Булахівка“. Гра у відповідь відбудеться 13 червня у с. Нова Дача.

Календар ігор розіграшу Кубка додається.