baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

З початку року 103 громадянина Дніпропетровської області скористалися сервісом ДФС України «Пульс»
Протягом січня – лютого поточного року на антико- рупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» надійшло 103 звернення від мешканців Дніпропетровсь- кого регіону.
Найактуальніша тема, яка хвилювала платників області — подання звітності в електронному вигляді. З цього приводу на „Пульс” надійшло 73 звернення, або 70,8% від загальної кількості звернень по Дніпропетровській області.
Крім того, дзвінки на сервіс «Пульс» лунали з приводу організації роботи територіальних органів ГУ ДФС області (16 звернень), особливостей реєстрації суб’єкта господарювання платником ПДВ (8 звернень) тощо.
У той же час слід відзначити, що впродовж двох місяців 2015 року на сервіс ДФСУ «Пульс» жодного разу не надходили скарги на корупційні дії співробітників фіскальних органів Дніпро- петровщини.
Нагадаємо, номер телефону антикорупційного сервісу ДФСУ «Пульс» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.
За два місяці до кошиків місцевих бюджетів Дніпропетровщини зібрано 1,7 млрд. грн.
Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – лютий 2015 року склали 1,7 млрд. грн., що на 10,2%, або на 157,7 млн. грн. більше рівня 2014 року.
Майже половину надходжень в місцеві скарбниці Дніпропетров- ського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 795,7 млн. грн.
Наступною за розміром є плата за землю. Її власники землі та землекористувачі сплатили у розмірі 345,1 млн. грн. або понад 20% усіх надходжень до місцевих бюджетів. Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж двох місяців поточного року від спрощенців області надійшло 156,7 млн. грн., або 9,2%.
Окрім того, в цьому році додатковим фінансовим ресурсом місцевих бюджетів області став акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. У січні — лютому фіскальні органи Дніпропетровщини забезпечили надходження 29,7 млн. грн. цього нового платежу.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner