cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Організатор заходу завчасно сповіщає міську, сільську чи селищну раду на території якої планується проведення масового заходу. Виключення складає м. Кривий Ріг де заявки на проведення масових заходів приймають районні у місті ради.

У повідомленні на проведення масової акції мають бути вказані:
— дата, час, місце проведення заходу, а також його тематика;
— назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та контактні дані відповідальної особи;
— приблизна кількість учасників акції.
Сповіщення подається завчасно для того щоб відповідні органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування мали можливість здійснити перевірку території на якій планується проведення акції на предмет вибухонебезпечних речовин, провести у разі потреби прибирання території, забезпечити громадський порядок, права і свободи інших людей.

Нормативна база:

1. Конституція України;
2. Рішення Конституційного Суду України від 19.04.2001 № 4-рп/2001
у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 39 Конституції України про завчасне сповіщення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій (справа щодо завчасного сповіщення про мирні зібрання);

3. Указ Президії Верховної Ради СРСР від 28 червня 1988 № 9306-XI “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР”.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner