baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Протягом січня 2015 року слідчі ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідували 177 кримінальних проваджень, з яких 41 — прийнято до провадження у поточному році.

Досудове розслідування закінчено з 15 кримінальних проваджень, з яких до суду направлено — 11. З обвинувальним актом до судових інстанцій скеровано 8 проваджень, а також 3 кримінальних провадження направлено до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності, з яких 2 провадження — на підставі ч.4 ст.212 КК України у зв’язку із відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня поточного року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 7,1 млн. грн. Крім того, накладено арешт на майно порушників на суму 3 млн. грн.

 

У січні 5 дніпропетровських підприємців позбулися ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім

У січні 2015 року місцеві бюджети Дніпропетровського регіону поповнилися на 4,2 млн. грн. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. З них 3,2 млн. – тільки від ліцензування роздрібної торгівлі. Про це повідомив заступник начальни-ка  ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олександр Лукін.

Усього в області діє 9649 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Наразі, впродовж першого місяця поточного року дніпропетровські суб’єкти господарювання отримали 784 ліцензії, з них 364 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольних напоїв та 420 – тютюнових виробів.

Разом з тим, у січні за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 130 ліцензій; анульовано — 126, в тому числі — 5 за продаж алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner