baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

7 лютого традиційно Кочерезький навчально-виховний комплекс гостинно відчинив двері для випускників минулих років на свято-зустріч «Зорепадом летять роки». В святково прикрашеному залі зібралися випускники — ювіляри 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010, 2014 років. На свято завітали гості: голова ветеранської організації села Кочережки, колишній директор школи — Харьков Іван Андрійович, поетеса письменницького дому «Дивоцвіт», випускниця школи 1974 року Манько Лідія Кирилівна.

SAM_4226SAM_4227 Школа, навчання в ній, поволі і безповоротно відпливає у минуле. Але ця зустріч завжди навіює нам теплі спогади з дитинства та шкільної юності. На святковій лінійці для кожного випуску було продемонстровано фоторепортаж про їхні шкільні роки, де випускники легко впізнавали себе, сприймаючи це з посмішкою та задоволенням.

Як завжди, на лінійці пролунав малиново шкільний дзвоник в руках  найстарших випускників, а саме  цього разу випускника 1975 року Рудя Віктора та учениці  3 класу Корчевської Валерії.

Всі разом пригадали вчителів, які працювали в школі і які залишаться  в пам`яті кожного учня, переглянувши  слайд-фільм «Пам`ятайте», та вшанували їх пам`ять хвилиною мовчання.

У цьому році свято зустрічі з випускниками проходило в незвичайній формі. Окрім концертних номерів, які підготували учні — учасники вокальних ансамблів «Бубонці», «Дзвіночок», солістки Ангеліни Гончаренко, всі потрапили на гостини до української господині Солохи (учителя української мови і літератури Парової Світлани Вікторівни). Випускники згадали героїв  з творів українських авторів: Возного та Наталку Полтавку (Шевела Олексій та Терехова Катерина), Голохвастого та Проню Прокопівну (Іванов Олег та Данілова Анастасія), родину Кайдашів (Винник Владислав та Данилов Артем), Стецька та Уляну (Опанасенко Ярослав та Візніченко Віроніка), Мотрю та Кайдашиху (Шляхову Л.В. та Мішусту Т.М.). Виступи «героїв» переплелися з веселими конкурсами для випускників – ювілярів.

Але все гарне та приємне, на жаль, закінчується. А від сьогоднішніх учителів та учнів Кочерезького навчально-виховного комплексу всім випускникам школи ми бажаємо мирного неба, злагоди в ваших домівках, щастя, успіхів на роботі та в навчанні.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner