baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Павлоградською райдержадміністрацією, відповідно до рішення Павлоградської районної ради від 23 грудня 2014 року № 593-43/VI «Про розроблення Схеми планування частини території Павлоградського району» розпочато процедуру розроблення містобудівної документації а саме Схеми планування частини території Павлоградського району в межах території Вербківської сільської ради. якою будуть визначені переважні напрямки використання територій, обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб (розміщення комплексу зеленого туризму).

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою врахування громадських інтересів, пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, при розроблені вище зазначеної документації, будуть прийматися у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення (крім святкових і вихідних днів) за адресами:

виконком Вербківської сільської ради, вул. Матросова,20 с. Вербки Павлоградського району та Павлоградська райдержадміністрація, вул.К.Маркса,98 м. Павлоград.

 

 

Завідувач сектору містобудування та архітектури

– головний архітектор Павлоградського району                   В.В.КОЦЕНКО

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner